СТАНЬ VIP

Армянский телеканал Тунтуник онлайн

02:00 М/с"Свинка Пеппа"-Մ/ս"Խոզուկ Պեպան"
02:15 "История игрушек 2"- Մ/ֆ "Խաղալիքների պատմությունը 2"
03:45 А/м "Русский алфавит" - Հ/մ "Ռուսերեն այբբենարան"
04:30 М/с"София Прекрасная"-Մ/ս"Գեղեցկուհի Սոֆիան"
05:15 "Малышарики" - Մ/ս "Փոքրիկ գնդակներ"
05:35 "Барбоскины"-Մ/ս "Բարբոսկինները"
06:00 "Трансформеры"- Մ/ս "Տրանսֆորմերները"
06:25 "Гадкий я 2" - Մ/ֆ "Անճոռնի ես 2"
07:50 М/с"Свинка Пеппа"-Մ/ս"Խոզուկ Պեպան"
08:00 "Волшебная страна" - Մ/ֆ "Կախարդական երկիր"
09:40 А/м "В мире динозавров"- Հ/մ "Դինոզավրերի աշխարհում"
10:30 М/с"София Прекрасная"-Մ/ս"Գեղեցկուհի Սոֆիան"
11:15 "Малышарики" - Մ/ս "Փոքրիկ գնդակներ"
11:35 "Барбоскины"-Մ/ս "Բարբոսկինները"
12:00 "Трансформеры" - Մ/ս "Տրանսֆորմերները"
12:25 "Гадкий я 2" - Մ/ֆ "Անճոռնի ես 2"
13:50 М/с"Свинка Пеппа"-Մ/ս"Խոզուկ Պեպան"
14:00 "Волшебная страна"- Մ/ֆ "Կախարդական երկիր"
15:40 А/м "В мире динозавров"- Հ/մ "Դինոզավրերի աշխարհում"
16:30 "София Прекрасная"-Մ/ս "Գեղեցկուհի Սոֆյան"
17:15 "Малышарики"- Մ/ս "Փոքրիկ գնդակներ"
17:35 "Непоседа Зу"- Մ/ս "Անհանգիստ Զուն"
18:00 "Трансформеры"- Մ/ս "Տրանսֆորմերները"
18:25 "Русалочка.Начало истории" - Մ/ֆ "Ջրահարսը"
19:45 Արի պարենք
20:00 М/с"Свинка Пеппа"-Մ/ս"Խոզուկ Պեպան"
20:15 "Вольт" - Մ/ֆ "Վոլտ"
20:20 "Хороший динозавр" - Մ/ֆ "Լավ դինոզավրը"
21:45 Հայկական մուլտֆիլմեր
22:00 "Три кота" - Մ/ս "Երեք կատուները"
22:30 "София Прекрасная"-Մ/ս "Գեղեցկուհի Սոֆյան"
23:15 "Малышарики"- Մ/ս "Փոքրիկ գնդակներ"
23:35 "Непоседа Зу"- Մ/ս "Անհանգիստ Զուն"
00:00 "Трансформеры"- Մ/ս "Տրանսֆորմերները"
00:25 "Русалочка.Начало истории" - Մ/ֆ "Ջրահարսը"
01:45 Արի պարենք
02:00 М/с"Свинка Пеппа"-Մ/ս"Խոզուկ Պեպան"
02:20 "Хороший динозавр" - Մ/ֆ "Լավ դինոզավրը"
03:45 Արի պարենք
04:30 "София Прекрасная"-Մ/ս "Գեղեցկուհի Սոֆյան"
05:15 "Малышарики"- Մ/ս "Փոքրիկ գնդակներ"
05:35 "Непоседа Зу"- Մ/ս "Անհանգիստ Զուն"
06:00 "Трансформеры"- Մ/ս "Տրանսֆորմերները"
06:25 "Русалочка.Начало истории" - Մ/ֆ "Ջրահարսը"
07:45 Արի պարենք
08:00 М/с"Свинка Пеппа"-Մ/ս"Խոզուկ Պեպան"
08:20 "Хороший динозавр" - Մ/ֆ "Լավ դինոզավրը"
09:45 Արի պարենք
10:30 "София Прекрасная"-Մ/ս "Գեղեցկուհի Սոֆյան"
11:15 "Малышарики"- Մ/ս "Փոքրիկ գնդակներ"
11:35 "Непоседа Зу"- Մ/ս "Անհանգիստ Զուն"
12:00 "Трансформеры"- Մ/ս "Տրանսֆորմերները"
12:25 "Русалочка.Начало истории" - Մ/ֆ "Ջրահարսը"
13:45 Արի պարենք
14:00 М/с"Свинка Пеппа"-Մ/ս"Խոզուկ Պեպան"
14:20 "Хороший динозавр" - Մ/ֆ "Լավ դինոզավրը"
15:45 Արի պարենք
16:30 "София Прекрасная"-Մ/ս "Գեղեցկուհի Սոֆյան"
17:15 "Малышарики" - Մ/ս "Փոքրիկ գնդակներ"
17:35 "Непоседа Зу"- Մ/ս "Անհանգիստ Զուն"
18:00 "Трансформеры" - Մ/ս "Տրանսֆորմերները"
18:25 "Приключения тигрули" - Մ/ֆ "Վագրիկի արկածները"
19:45 "Три кота" - Մ/ս "Երեք կատուները"
20:00 М/с"Свинка Пеппа"-Մ/ս"Խոզուկ Պեպան"
20:15 "Город героев" - Մ/ֆ "Հերոսների քաղաք"
21:45 Սոյուզմուլտֆիլմ
21:50 "Пороро" - Մ/ս "Պորորո"
22:30 "София Прекрасная"-Մ/ս "Գեղեցկուհի Սոֆյան"
23:15 "Малышарики" - Մ/ս "Փոքրիկ գնդակներ"
23:35 "Непоседа Зу"- Մ/ս "Անհանգիստ Զուն"
00:00 "Трансформеры" - Մ/ս "Տրանսֆորմերները"
00:25 "Приключения тигрули" - Մ/ֆ "Վագրիկի արկածները"
01:45 "Три кота" - Մ/ս "Երեք կատուները"
02:00 М/с"Свинка Пеппа"-Մ/ս"Խոզուկ Պեպան"
02:15 "Город героев" - Մ/ֆ "Հերոսների քաղաք"
03:50 "Пороро" - Մ/ս "Պորորո"
04:30 "София Прекрасная"-Մ/ս "Գեղեցկուհի Սոֆյան"
05:15 "Малышарики" - Մ/ս "Փոքրիկ գնդակներ"
05:35 "Барбоскины"-Մ/ս "Բարբոսկինները"
06:00 "Трансформеры" - Մ/ս "Տրանսֆորմերները"
06:25 "Приключения тигрули" - Մ/ֆ "Վագրիկի արկածները"
07:45 "Три кота" - Մ/ս "Երեք կատուները"
08:00 М/с"Свинка Пеппа"-Մ/ս"Խոզուկ Պեպան"
08:15 "Город героев" - Մ/ֆ "Հերոսների քաղաք"
09:50 "Пороро" - Մ/ս "Պորորո"
10:30 "София Прекрасная"-Մ/ս "Գեղեցկուհի Սոֆյան"
11:15 "Малышарики" - Մ/ս "Փոքրիկ գնդակներ"
11:35 "Барбоскины"-Մ/ս "Բարբոսկինները"
12:00 "Трансформеры" - Մ/ս "Տրանսֆորմերները"
12:25 "Приключения тигрули" - Մ/ֆ "Վագրիկի արկածները"
13:45 "Три кота" - Մ/ս "Երեք կատուները"
14:00 М/с"Свинка Пеппа"-Մ/ս"Խոզուկ Պեպան"
14:15 "Город героев" - Մ/ֆ "Հերոսների քաղաք"
15:50 "Пороро" - Մ/ս "Պորորո"
16:30 "София Прекрасная"-Մ/ս "Գեղեցկուհի Սոֆյան"
17:15 "Малышарики" - Մ/ս "Փոքրիկ գնդակներ"
17:35 "Барбоскины"-Մ/ս "Բարբոսկինները"
18:00 "Трансформеры" - Մ/ս "Տրանսֆորմերները"
18:25 "Черепашки ниндзя" - Մ/ֆ "Նինձա կրիաները"
19:50 Հայկական մուլտֆիլմ
20:00 М/с"Свинка Пеппа"-Մ/ս"Խոզուկ Պեպան"
20:15 "Гадкий я 3" - Մ/ֆ "Անճոռնի ես 3"
21:40 С/м "Ну, погоди" - Ս/մ "Դե, սպասիր"
22:30 "София Прекрасная"-Մ/ս "Գեղեցկուհի Սոֆյան"
23:15 "Малышарики" - Մ/ս "Փոքրիկ գնդակներ"
23:35 "Барбоскины"-Մ/ս "Բարբոսկինները"

⇑ Наверх
⇓ Вниз