• 00:10 Հ/Ն"Ֆեյք գյուղապետ"
    00:40 Հ/Ս"Պատվից առավել"
    01:20 Ի/ՀՇ "Ի՞նչ,որտե՞ղ,ե՞րբ"
    02:30 Հ/Ս"Եզրագծից այն կողմ"
    03:10 Հ/Ս"Ծաղիկներ ձյան տակ"
    03:50 Հ/Ս"Երդում"
    04:30 Ժամը լրատվական
    05:25 Եղիր պատրաստ Սարգիս Բազինյանի հետ
    06:00 Հ/Ս"Պատվից առավել"
    06:40 Վավերագրական ֆիլմ
    07:10 Հ/Ն"Ֆուլ Հաուս 9"
    08:00 Հ/Ն"Ֆեյք գյուղապետ"
    08:30 Հ/Ս"Երդում"
    09:15 Հ/Ս"Ծաղիկներ ձյան տակ"
    10:00 Ժամը լրատվական
    10:20 Բարի լույս
    12:00 Ժամը լրատվական
    12:20 Հ/Ն"Բլբուլյանները"
    13:00 Ներքին խոհանոց
    13:40 Հ/Ֆ"Ոսկե ցլիկ"
    14:10 Հ/Ն"Դեպի ճամբար 3"
    14:50 Հ/Ն"Ֆուլ Հաուս 9"
    16:00 Ժամը լրատվական
    16:20 Հ/Ն"Ֆեյք գյուղապետ"
    17:00 Հ/Ս"Երդում"
    17:50 Հ/Ս"Ծաղիկներ ձյան տակ"
    18:40 Հ/Ն"Բլբուլյանները"
    19:10 Հ/Ս"Պատվից առավել"
    20:00 Ժամը լրատվական
    20:50 Հ/Ն"Ֆեյք գյուղապետ"
    21:30 Հ/Ս"Ծաղիկներ ձյան տակ"
    22:20 Հ/Ս"Երդում"
    23:05 Աջարաբեթ ընկերության խաղարկություն
    23:35 Հ/Ն"5G ընտանիք"
  • 00:45 Օրհներգ
    00:47 Հ/ՍՍիրունՍոնա
    02:00 Տնիցհեռու
    03:30 Հայոցարքաներիերկիրը
    04:00 Թ/ՇՆերսարի
    05:00 Ս/ՑԿիսաբացլուսամուտներ
    06:00 Օրհներգ
    06:02 ՍիրունՍոնա
    07:30 Հ/ՍՕջախիերգը
    08:30 Քարիցփափուկ
    09:00 Մուլտաշխարհ
    09:25 Երաժշտականառավոտ
    09:50 Առաջինծրագիր
    10:00 Լ/ԾԱյսօր
    10:10 Առաջինծրագիր
    11:00 Լ/ԾԱյսօր
    11:10 Առաջինծրագիր
    12:00 Հ/ՍՕջախիերգը
    12:45 Մուլտաշխարհ
    13:25 Քարիցփափուկ
    14:00 Լ/ԾԱյսօր
    14:10 ԹխվածէսիրովԼիկայիհետ
    14:45 Ընտանեկանպատմություններ
    15:20 ՍիրունՍոնա
    16:30 Մուլտաշխարհ
    17:00 Լ/ԾԱյսօր
    17:15 Ս/ՑԿիսաբացլուսամուտներ
    18:15 Քարիցփափուկ
    18:40 Հ/ՍՕջախիերգը
    19:30 Լ/ԾԱյսօր
    20:10 Ս/ՑԿիսաբացլուսամուտներ
    21:00 Ընտանեկանպատմություններ
    21:40 ՍիրունՍոնա
    23:00 Հ/ՍՕջախիերգը
    23:45 Թ/ՇՆերսարի
  • 00:50 Հ/Ս
    01:45 Հանցանքի հետքով
    02:30 Ավտոդրայվ
    03:00 Վավերագրական ֆիլմ
    03:30 Էպիկենտրոն
    04:00 Հ/Ս "Երանի "
    05:00 Առողջարան
    05:25 Վավերագրական ֆիլմ
    06:05 Բոքսի լեգենդը
    06:30 Իմպուլս
    07:00 Ձայնային հարված
    07:30 Էպիկենտրոն
    08:10 Առողջություն և գեղեցկություն
    08:25 Մուլտիկնիկ
    08:40 Մ/Ֆ
    10:05 Արդյոք ովքեր են
    10:20 Հ/Ս
    11:10 Առողջություն և գեղեցկություն
    11:30 Էպիկենտրոն
    11:50 Իմպուլս
    12:30 Ավտոդրայվ
    13:10 Արդյոք ովքեր են
    13:30 Էպիկենտրոն
    13:45 Գեղարվեստական ֆիլմ
    15:45 Մ/Ֆ
    15:55 Մուլտիկնիկ
    16:20 Հ/Ս
    17:30 Էպիկենտրոն
    17:50 Չէին սպասում
    18:50 Ձայնային հարված
    19:30 Էպիկենտրոն
    20:10 Արդյոք ովքեր են
    20:30 Հ/Ս
    21:30 Էպիկենտրոն
    22:00 30 րոպե Միքայել Մելքումյանի հետ
    22:40 Իմպուլս
    23:10 Գեղարվեստական ֆիլմ
  • 00:00 ԱՖԻՇ
    00:10 Հայլուր
    00:55 Հ/Ս "Վեց երազանք"
    01:25 Հ/Ս "Վեց երազանք"
    01:55 Վ/Ֆ "Քաղաքական սպանության արվեստը"
    03:25 Հ/Ս "Սպասուհին''
    04:15 Հ/Ս "Գուրզուֆ''
    05:10 Հ/Ս "Դոմինա"
    06:00 Հ/Ս "Դոմինա"
    07:00 Մ/Ս "Ելենա. Ավալորի արքայադուստրը"
    08:15 ԱՖԻՇ
    08:25 Երաժշտական տեսահոլովակներ
    08:30 Հայլուր
    09:15 Հոպլա շոու
    09:30 Մ/Ս "Ելենա. Ավալորի արքայադուստրը"
    10:00 Հ/Ս "Վեհ հարաբերություններ"
    10:50 Կարճ ասած
    11:00 Օրագիր
    11:30 Հ/Ս "Սպասուհին''
    12:20 Վ/Ֆ "Զգետնված հաղթանակ"
    12:30 Հայլուր
    13:00 ԱՖԻՇ
    13:10 Մ/Ս "Պարեկ շները"
    14:00 Հոպլա շոու
    14:10 Հ/Ս "Բեկորներ"
    15:00 Հ/Ս "Վեց երազանք"
    15:30 Հայլուր
    16:05 Հ/Ս "Գուրզուֆ''
    17:00 Հ/Ս "Դոմինա"
    18:00 Հ/Ս "Վեց երազանք"
    18:30 Հայլուր
    19:10 Կարճ ասած
    19:20 Հ/Ս "Սպասուհին''
    20:15 Հոպլա շոու
    20:30 Հայլուր
    21:15 Վ/Ֆ "Զգետնված հաղթանակ"
    21:25 Վ/Ֆ "Թղթե տան ֆենոմենը"
    22:20 ՀԱՐՑԱԶՐՈՒՅՑ
    22:55 Բառերէն
    23:00 Հ/Ս "Գուրզուֆ''
  • 00:10 Հրատապ խնդիրներ, լուծման ուղիներ
    00:40 Մարդկանց Երկիրը
    01:20 Վավերագրական կինոնկար
    02:30 Երկիրն այսօր
    02:45 Սերիալ
    03:50 Մի տնից չենք, մի օրի ենք
    04:30 Երկիրն այսօր
    05:00 Երկրի հարցը
    05:35 Փաստագրական կինոնկար
    06:30 Երկիրն այսօր
    06:40 Հրատապ խնդիրներ, լուծման ուղիներ
    07:30 Երկիրն այսօր
    07:45 Փաստագրական կինոնկար
    08:30 Երկիրն այսօր
    08:45 Երկրի ռիթմը
    09:20 Այս օրը
    09:50 Մարդկանց Երկիրը
    10:30 Երկիրն այսօր
    10:50 Սերիալ
    12:30 Երկիրն այսօր
    12:45 Հրատապ խնդիրներ, լուծման ուղիներ
    13:40 Երկրի հարցը
    14:30 Երկիրն այսօր
    14:50 Շահերի խաչմերուկում Հայկ Սահակյանի հետ
    16:00 Հայաստան
    17:30 Թայբոքսինգ
    18:00 Եղեք առողջ բժիշկ Մանուկյանի հետ
    18:30 Երկիրն այսօր
    18:50 Այս օրը
    19:10 Սերիալ
    20:30 Երկիրն այսօր
    20:50 Երկրի հյուրասրահը
    21:50 Երկրի հարցը
    22:30 Երկիրն այսօր
    23:05 Սերիալ
  • 00:00 ՀՀ օրհներգ
    00:02 Նոն ստոպ - Տեսահոլովակներ
    00:35 Համերգ
    02:00 Նոն ստոպ - Տեսահոլովակներ
    06:00 ՀՀ օրհներգ
    06:02 Նոն ստոպ - Տեսահոլովակներ
    07:00 Նոն ստոպ - Տեսահոլովակներ
    08:00 Երաժշտական մոլորակ
    08:30 Նոն ստոպ - Տեսահոլովակներ
    10:05 Հ/Ս ''ՄԵԾ ՓՈՂԵՐ''
    11:00 Թի վի - թրեյդ
    11:02 Օրդ բարի
    12:00 Հ/Ս ''ԿՈՄԻՍԱՐ ՄԱԼՏԵԶԵ''
    12:20 Թի վի - թրեյդ
    12:22 Հ/Ս ''ԿՈՄԻՍԱՐ ՄԱԼՏԵԶԵ''
    12:50 Նոն ստոպ - Տեսահոլովակներ
    13:00 Թի վի - թրեյդ
    13:02 Նոն ստոպ - Տեսահոլովակներ
    14:00 Թի վի - թրեյդ
    14:02 Նոն ստոպ - Տեսահոլովակներ
    14:40 Թի վի - թրեյդ
    14:42 Նոն ստոպ - Տեսահոլովակներ
    15:05 Առանց փողկապի
    15:45 Թի վի - թրեյդ
    15:50 Նոն ստոպ - Տեսահոլովակներ
    16:00 Թի վի - թրեյդ
    16:02 Համերգ
    16:40 Թի վի - թրեյդ
    16:42 Համերգ
    17:00 Թի վի - թրեյդ
    17:02 Cover Club
    17:40 Թի վի - թրեյդ
    17:45 Cover Club
    18:00 Թի վի - թրեյդ
    18:02 Հ/Ս ''ՄԵԾ ՓՈՂԵՐ''
    18:20 Թի վի - թրեյդ
    18:22 Հ/Ս ''ՄԵԾ ՓՈՂԵՐ''
    19:00 Նոն ստոպ - Տեսահոլովակներ
    22:15 Հ/Ս ''ԿՈՄԻՍԱՐ ՄԱԼՏԵԶԵ''
    23:10 Հ/Ս ''ՄԵԾ ՓՈՂԵՐ''
  • 00:00 Հ/ն "Մեղրամիս"
    01:00 Հ/ն "LA CASA DE PAPA"
    01:30 Նոր խաղ
    02:15 Հ/ն "Բոլիվար"
    03:00 Աշխարհի խոհանոցներ
    03:30 Իրական Լուրեր
    04:00 Հայկական ժառանգություն
    04:30 Մեր լեզուն մեր խոսքը
    05:00 Հայկական ժառանգություն
    05:15 Մանկական ծրագիր
    05:30 Իրական Լուրեր
    06:00 Հայ երգի երեկո
    06:30 Ֆեյս քոնթրոլ
    07:30 Իրական Լուրեր
    08:00 Աշխարհի խոհանոցներ
    08:30 Հայկական ժառանգություն
    09:00 Արի պարենք
    09:30 Իրական Լուրեր
    10:00 Երաշտական առավոտ
    11:00 Ընտանեկան գաղտնիքներ
    11:30 Արի պարենք
    12:00 Աշխարհի խոհանոցներ
    12:30 Հ/Ս Ուշացած սեր
    13:30 Վերլուծություն Արմեն Չիբուխչյանի հետ
    13:55 Հ/ն "Բոլիվար"
    14:40 Հ/ն "Մեղրամիս"
    15:40 Նոր խաղ
    16:20 Հ/ս "Անպաշտպանը"
    16:50 Հ/ն "Բոլիվար"
    17:30 Իրական Լուրեր
    18:00 Աշխարհի խոհանոցներ
    18:30 Արի պարենք
    19:00 Հ/ն "LA CASA DE PAPA"
    19:30 Իրական Լուրեր
    20:00 Հ/ն "Մեղրամիս"
    21:10 Հ/ս "Անպաշտպանը"
    21:40 Նոր խաղ
    22:25 Հ/ս "Սոսի Լոսը" 1 եթերաշրջան
    22:50 Հ/ս "Ուշացած սեր"
  • 00:20 Ս-լ «Օտարը»
    01:00 Ս-լ «Սիրո գերին»
    01:45 Մամայի եփածն ուրիշ է
    02:45 Ավտոշքերթ
    03:15 «Հորիզոն» լրատվական ծրագիր
    03:55 Ս-լ «Քաղաքում»
    04:30 Ս-լ «Նա գեղեցկուհի էր»
    05:15 Ս-լ «Բեկորներ»
    06:00 Ավտոշքերթ
    06:35 Ս-լ «Օտարը»
    07:15 Ս-լ «Սիրո գերին»
    07:50 Ս-լ «Քաղաքում»
    08:25 ԲուժԻնֆո
    09:10 Ս-լ «Նա գեղեցկուհի էր»
    10:00 «Հորիզոն» լրատվական ծրագիր
    10:15 Առավոտը Շանթում
    12:00 Ս-լ «Բեկորներ»
    13:00 «Հորիզոն» լրատվական ծրագիր
    13:20 Ս-լ «Օտարը»
    14:15 Ս-լ «Քաղաքում»
    15:00 «Հորիզոն» լրատվական ծրագիր
    15:20 ԲուժԻնֆո
    16:10 ՄՖ «Մաշան ու արջը»
    16:20 Ս-լ «Սիրո գերին»
    17:05 Ս-լ «Նա գեղեցկուհի էր»
    18:00 «Հորիզոն» լրատվական ծրագիր
    18:20 Մամայի եփածն ուրիշ է
    19:25 Ս-լ «Օտարը»
    20:00 «Հորիզոն» լրատվական ծրագիր
    20:15 Ս-լ «Բեկորներ»
    21:10 Ս-լ «Սիրո գերին»
    22:00 «Հորիզոն» լրատվական ծրագրի գլխավոր թողարկում
    22:35 Ս-լ «Քաղաքում»
    23:30 Ս-լ «Նա գեղեցկուհի էր»
  • 00:40 Հ/ս ,,Պրոֆայլ,,
    01:30 Յ.ՀԱՅԴՆ - Թավջութակի կոնցերտ
    02:00 եթերի դադար
    08:00 Վավերագրական ֆիլմ
    08:30 Հանդիպում Էյֆելի հետ
    08:50 Աստվածաշնչի հանրագիտարան
    09:00 Վավերագրական ֆիլմ
    10:00 Հ/ս ,,Իմ հոգի Ինես,,
    11:00 Ժամերգություն
    11:10 Սուրբ մկրտություն. հարցեր և պատասխաններ
    11:20 Ազգապատում
    12:05 Մլտ/ս ,,Վիշապի որսորդները,,
    12:50 Ներուժ
    13:05 Տաղավարում
    13:30 Հողը չի սպասում
    13:40 Պարի լեզուն
    14:10 Հ/ս ,,Պրոֆայլ,,
    15:05 Գ/ֆ ,,Խոհարար նախագահի համար,,
    16:40 Վավերագրական ֆիլմ
    17:35 Հ/ս ,,Իմ հոգի Ինես,,
    18:45 Հ/ս ,,Պրոֆայլ,,
    19:35 Եկեղեցական կյանք
    19:55 Հանրագիտարան
    20:05 Մլտ/ս ,,Վիշապի որսորդները,,
    20:50 Հին ու նոր հեքիաթներ
    21:00 Երախտապարտ ենք - Գնդերեցը. Գևորգ սարկավագ Կադեյան
    21:10 Ստարտափ
    21:20 Հայերեն ձեռագրերի մայր ցուցակը
    21:35 Եկեղեցական կյանք
    21:55 Հիսուսի հրաշքներն ու բժշկությունները
    22:00 Երրորդ հազարամյակ
    22:30 Ազգապատում
    23:00 Գ/ֆ ,,Դիպուկահարը,,
  • 00:00 Օրհներգ
    00:10 Ուղիղ Խոսք
    00:40 Լուրեր Ոստիկանությունից
    00:50 Լուրեր Մարզերից/Լուրեր Արցախից
    01:00 Ուղիղ Խոսք
    01:40 Լուրեր Ոստիկանությունից
    01:45 Լուրեր Մարզերից/Լուրեր Արցախից
    02:00 Ուղիղ Խոսք
    03:00 Ուղիղ Խոսք
    07:00 Ուղիղ Խոսք
    07:40 Ուղիղ Խոսք
    08:00 Ուղիղ Խոսք
    08:30 Ուղիղ Խոսք
    09:00 Ուղիղ Խոսք
    09:40 Լուրեր Ոստիկանությունից
    09:50 Լուրեր Մարզերից/Լուրեր Արցախից
    10:00 Ուղիղ Խոսք
    12:00 Հակիրճ Լուրեր
    12:05 Ուղիղ Խոսք
    12:40 Լուրեր Ոստիկանությունից
    12:50 Լուրեր Մարզերից/Լուրեր Արցախից
    13:00 Լուրեր Հակիրճ
    13:10 Ուղիղ Խոսք
    13:40 Լուրեր Ոստիկանությունից
    13:50 Լուրեր Մարզերից/Լուրեր Արցախից
    14:00 Հակիրճ Լուրեր
    14:05 Ուղիղ Խոսք
    14:40 Լուրեր Ոստիկանությունից
    14:50 Լուրեր Մարզերից/Լուրեր Արցախից
    15:00 Հակիրճ Լուրեր
    15:10 Ուղիղ Խոսք
    15:40 Լուրեր Ոստիկանությունից
    15:50 Լուրեր Մարզերից/Լուրեր Արցախից
    16:00 Հակիրճ Լուրեր
    16:10 Ուղիղ Խոսք
    17:00 Հակիրճ Լուրեր
    17:10 Ուղիղ Խոսք
    17:40 Լուրեր Ոստիկանությունից
    17:50 Լուրեր Մարզերից/Լուրեր Արցախից
    18:00 Հակիրճ Լուրեր
    18:10 Ուղիղ Խոսք
    18:40 Լուրեր Ոստիկանությունից
    18:50 Լուրեր Մարզերից/Լուրեր Արցախից
    19:00 Ուղիղ Խոսք
    20:00 Հակիրճ Լուրեր
    20:10 Ուղիղ Խոսք
    20:30 Ուղիղ Խոսք
    21:00 Հակիրճ Լուրեր
    21:05 Ուղիղ Խոսք
    22:05 Ուղիղ Խոսք
    23:00 Ուղիղ Խոսք
    23:30 Ուղիղ Խոսք