СТАНЬ VIP
  • 01:15 Համերգներ
    02:05 Իմ գործը
    02:30 Վավերագրական ֆիլմ
    03:50 Քո սպորտը
    04:30 Արվեստը և իրականությունը
    05:00 Մեր արխիվը
    05:30 Դու գիտես
    06:10 Վավերագրական ֆիլմ
    07:00 Երևան
    07:25 Հրապարակում
    07:45 Զինուժ
    08:30 Մեր ֆուտբոլը
    09:00 Գեղարվեստական ֆիլմ
    10:30 Երաժշտական փոստարկղ
    11:50 Մերոնք
    12:10 Մեր ժամանակի հերոսը
    12:20 Անկախ տարիքից
    12:50 Օտար, ամայի ճամփեքի վրա
    13:15 Վավերագրական ֆիլմ
    14:00 Քո սպորտը
    14:40 Մ/ֆ «Լուսնի պահապանը»
    17:30 Կտոր մը Հայաստան
    18:00 Նվիրյալները
    18:30 Վավերագրական ֆիլմ
    19:25 Գ/ֆ «Փադինթոն»
    21:00 Կիրակնօրյա լուրեր
    21:45 Հանրային քննարկում
    22:40 Համերգներ
    23:25 Գ/ֆ «Կադիլակ Ռեքրդս»
  • 01:00 Հ/Ն"Ֆուլ Yere1"
    01:30 Ֆուտբոլի տեսություն
    01:50 Հ/Ս"Շիրազի Վարդը"
    04:29 Ժամը լրատվական
    05:10 Հ/Ն"Ֆուլ Yere1"
    06:00 Երգիր թե կարող ես
    07:00 Հ/Ս"Սև հանքեր"
    09:00 Համերգային ծրագիր
    11:30 Աշխարհի համերով 3
    12:05 Եղիր պատրաստ Սարգիս Բազինյանի հետ
    12:30 Համի ուժը
    13:00 Ի/ՀՇ "Ի՞նչ,որտե՞ղ,ե՞րբ"
    14:00 Ծագումով հայեր
    14:35 Հ/Ս"Սև հանքեր"
    17:00 Ամերիկայի ձայնը
    17:30 Իմացիր ավելին
    18:00 Երգիր թե կարող ես
    19:00 Հայաստանի Սուպերգավաթ "Արարատ-Արմենիա-Նոա"
    21:00 Գ/Ֆ "Ուրիշի փոխարեն"
    23:00 Հերթապահ մաս
    23:30 Հ/Ս"Դեպի վայրէջք"
  • 01:40 Մշ/Ծ "Անծանոթ Երևան"
    03:00 Ժ/Ծ "Սոված խաղեր"
    03:30 Սոց/Հ "Երջանկության արցունքները"
    05:00 Սոց/Հ "Ընտանեկան պատմություններ"
    06:00 Օրհներգ
    06:02 Սոց/Հ "Ընտանեկան պատմություններ"
    06:35 Սոց/Հ "Երջանկության արցունքները"
    07:05 Ժ/Ծ "Սոված խաղեր"
    07:40 Ժ/Ծ "Գիտի, չգիտի"
    08:05 Սոց/Հ "Երջանկության արցունքները"
    10:00 Սոց/Հ "Մի ստիր"
    12:30 Բումերանգ
    13:00 Ժ/Ծ "Հաջողության բանաձև"
    13:25 Հ/Ս "Մեղավորները"
    17:30 Ժ/Ծ "Տնից հեռու"
    19:00 Ժ/Ծ "Ամենից ամենա"
    19:50 Մշ/Ծ “Մշակութային խաչմերուկ”
    20:20 Գ/Ֆ “”
    21:30 Սոց/Հ "Ընտանեկան պատմություններ"
    22:00 Սոց/Հ "Ընտանեկան պատմություններ"
    00:00 Օրհներգ
    00:02 Գ/Ֆ "
  • 03:30 Էպիկենտրոն
    04:10 Գեղարվեստական ֆիլմ
    06:15 Ես կամ
    07:00 Վավերագրական ֆիլմ
    07:30 Էպիկենտրոն
    08:10 Մուլտիկնիկ
    09:00 Վավերագրական ֆիլմ
    10:00 Մուլտֆիլմ
    11:45 Վավերագրական ֆիլմ
    12:30 Ես կամ
    13:45 Գեղարվեստական ֆիլմ
    16:00 Հ/Ս "Գանգա"
    18:15 Dr. Դավիթ
    18:50 Ձայնային հարված
    19:30 Բոքսի լեգենդները
    20:00 Դրայվ Նյուզ
    20:30 Հանցանքի հետքով
    21:15 Ավտո Դրայվ
    22:00 Ֆիլմ
    23:30 Գեղարվեստական ֆիլմ
  • 01:15 Հ/Ս "Թղթե տունը"
    02:00 Հ/Ս "Թղթե տունը"
    02:45 Հ/Ս "Մաֆիայի ծնունդը. Չիկագո "
    03:10 Հ/Ս "Մաֆիայի ծնունդը. Չիկագո "
    03:35 Հ/Ս "Մաֆիայի ծնունդը. Չիկագո "
    04:00 Հ/Ս "Մաֆիայի ծնունդը. Չիկագո "
    04:25 Հ/Ս "Մաֆիայի ծնունդը. Չիկագո "
    04:50 Մ/Ֆ "Նապաստակների դպրոցը"
    06:15 Հ/Ս "Շուշաններով տունը"
    07:10 Երաժշտական տեսահոլովակներ
    07:30 Կինոհիթ
    07:35 Երաժշտական տեսահոլովակներ
    08:00 Մեզնից մեկը
    08:05 Երաժշտական տեսահոլովակներ
    08:20 Կինոհիթ
    08:25 Երաժշտական տեսահոլովակներ
    08:40 Մ/Ֆ " Փոքրիկ վիշապ Կոկոշան"
    10:00 Մ/Ֆ "Թռչող գորգը"
    11:20 Մ/Ֆ "Լեոնարդո. «Մոնա Լիզա» առաքելությունը"
    13:00 Գ/Ֆ "Հայացք վերևից"
    14:35 Հ/Ս "Թակարդ կատվի համար"
    15:30 Հ/Ս "Թակարդ կատվի համար"
    16:25 Հ/Ս "Թակարդ կատվի համար"
    17:25 "Երաժշտական պատմություն"
    18:00 Գ/Ֆ "Մահացու ֆուտբոլ"
    20:00 Վ/Ֆ "Զիլ Հաքերը"
    22:30 Գ/Ֆ "Հովհաննա. Կին Պապը"
  • 01:30 Երաժշտական հոլովակ
    02:00 Եթերի դադար
    08:30 Մուլտֆիլմ
    09:30 Ինչ եփել այսօր
    10:15 Քրեական պատմություններ
    11:00 Մագավտո +
    12:00 Չէին սպասում
    13:00 Զրույց Փայտյանի հետ
    14:00 Քաղցած սպասում են
    15:00 Մի մեդալի պատմություն
    15:30 Մուլտֆիլմ
    17:00 Գեղ.ֆիլմ "Գիրուկը"
    19:00 Համերգ
    21:00 Գեղ.ֆիլմ "Հարսանեկան իրարանցում"
    23:00 Գեղ.ֆիլմ "Ջուդի"
  • 02:30 "Երկիրն այսօր"
    02:40 "Համերգ"
    04:30 "Երկիրն այսօր"
    05:00 "Հայկական հետք"
    05:30 Գեղարվեստական կինոնկար
    08:30 "Երկիրն այսօր"
    08:45 "Երկրի ռիթմը"
    09:30 "Երկիրն այսօր"
    09:45 "Երկրի ռիթմը"
    10:30 "Երկիրն այսօր"
    10:40 Գեղարվեստական կինոնկար
    12:30 "Երկիրն այսօր"
    12:35 "Մանկական Երկիր"
    12:45 " Փոքրիկ Երկիր"
    13:10 "Խաչիկյանի խոհանոցում"
    13:30 "Հեռուստաֆուտբոլ +"
    14:00 "Թայբոքսինգ"
    14:30 "Երկիրն այսօր"
    14:40 Գեղարվեստական կինոնկար
    17:00 "Մուլտֆիլմ"
    18:30 "Երկիրն այսօր"
    18:40 "Մանկական Երկիր"
    19:00 Փաստագրական ֆիլմ
    19:40 "Երկրի ամփոփում"
    20:30 "Երկիրը երկիր է"
    22:30 "Կիրակնօրյան Էդգար Բաղդասարյանի հետ"
    23:10 Գեղարվեստական կինոնկար
    00:40 Գեղարվեստական կինոնկար
  • 02:00 Նոն ստոպ - Hot Vibes
    03:00 Նոն ստոպ - Տեսահոլովակներ
    05:00 Նոն ստոպ - Տեսահոլովակներ
    06:00 ՀՀ օրհներգ
    06:02 Նոն ստոպ - Տեսահոլովակներ
    09:00 Նոն ստոպ - Տեսահոլովակներ
    10:00 Մ/Ս
    10:34 Մ/ֆ
    12:20 Իմիջ
    13:00 Թի վի - թրեյդ
    13:02 Աստղային ժամ
    13:12 Գ/Ֆ
    14:30 Նոն ստոպ - Տեսահոլովակներ
    15:40 Թի վի - թրեյդ
    15:42 Նոն ստոպ - Տեսահոլովակներ
    16:00 Թի վի - թրեյդ
    16:02 Նոն ստոպ - Տեսահոլովակներ
    16:40 Թի վի - թրեյդ
    16:42 Նոն ստոպ - Տեսահոլովակներ
    17:00 Թի վի - թրեյդ
    17:02 Նոն ստոպ - Տեսահոլովակներ
    18:00 Նոն ստոպ - Տեսահոլովակներ
    19:00 Նոն ստոպ - Տեսահոլովակներ
    20:00 Նոն ստոպ - Տեսահոլովակներ
    21:05 Գ/Ֆ
    23:10 Նոն ստոպ - Տեսահոլովակներ
    00:00 ՀՀ օրհներգ
    00:02 Նոն ստոպ - Տեսահոլովակներ
  • 01:05 Սերիալ "La Casa De Papa. "Հորանց Տունը"
    01:30 Իրական Լուրեր
    01:45 Հայ երգի երեկո Հայկուհի Բաբախանյանի հետ
    02:10 Ֆորսաժ
    02:25 Հ/ս "Քույրերը"
    03:30 Իրական Լուրեր
    03:45 Վերլուծություն Արմեն Չիբուխչյանի հետ
    04:00 Հ/ն "Խաբկանք"
    05:00 Հ/ս "Արմատներ"
    06:00 Հ/ս "Թշնամու անկողնում"
    06:30 Իրական Լուրեր
    06:45 Հայ երգի երեկո Հայկուհի Բաբախանյանի հետ
    07:20 Հ/ս "Քույրերը"
    08:30 Իրական Լուրեր
    08:45 Վերլուծություն Արմեն Չիբուխչյանի հետ
    09:00 Համերգ
    10:30 Ֆորսաժ
    10:50 Բումերանգ
    11:35 Հայկական Ժառանգություն
    12:00 Հայ երգի երեկո Հայկուհի Բաբախանյանի հետ
    12:25 Սերիալ "La Casa De Papa. "Հորանց Տունը"
    13:05 Հ/ս "Ճակատագիր"
    14:15 Հայրենիք սփյուռք
    14:45 Հ/ս "Թշնամու անկողնում"
    15:15 Հ/ս "Արմատներ"
    15:50 Հ/ն "Խաբկանք"
    16:25 Հ/ս "Քույրերը"
    18:10 Վերլուծություն Արմեն Չիբուխչյանի հետ
    18:25 Մեր լեզուն մեր խոսքը
    18:55 Հ/ս "Ճակատագիր"
    19:25 Face Control
    20:00 Հ/ն "Խաբկանք"
    20:30 Հ/ս "Թշնամու անկողնում"
    21:00 Սերիալ "La Casa De Papa. "Հորանց Տունը"
    21:25 Նոր Խաղ
    22:05 Հ/ս "Արմատներ"
    23:25 Face Control
    00:00 Հ/ս "Ճակատագիր"
  • 02:30 Ազդարար
    03:00 Վերադարձ
    03:25 Վ/Ֆ "Տեկտոնական սագա"
    04:15 Արարման խորհուրդը
    04:40 Մենք ենք, եմր սարերը
    05:15 Վավերագրական ֆիլմ
    06:00 Առողջություն
    06:25 Մենք մերոնցով
    06:30 Վարպետների քաղաքը
    06:50 Մեր մեծերը
    07:35 Մեր երեխաները
    08:00 Զատիկ
    08:20 Մենք մերոնցով
    08:30 Ազդարար
    09:05 Վերկացիկ
    09:15 Մ/Ֆ "Երգիր"
    10:55 Մենք մերոնցով
    11:00 Գ/Ֆ "Զիտան և Գիտան"
    13:35 Վ/Ֆ "Վայրի բնություն"
    14:00 Արարման խորհուրդը
    14:15 Մենք մերոնցով
    14:25 Գ/Ֆ "Պարզ դժվարություններ"
    16:20 Վավերագրական ֆիլմ
    17:15 Մ/Ֆ "Սառցե դարաշրջան -2"
    18:40 Մենք մերոնցով
    18:45 Մեր մեծերը
    19:50 Ոչ միայն հացիվ
    20:30 Վ/Ֆ "Բնության հանճարները"
    21:30 Առողջություն
    22:00 Գ/Ֆ "Զայչիկ"
    23:30 Վ/Ֆ "Անհավանական պատմություններ"
    00:01 Վ/Ֆ "Անհավանական պատմություններ"
    00:20 Մենք մերոնցով
    00:25 Գ/Ֆ "ՈՒրացողները"
  • 01:20 Համերգ
    08:05 Օրվա խորհուրդ
    08:10 Գ/ֆ ,,Հերոսը,,
    09:45 Վ/ֆ ,,Բրիտանիայի պատմություն,,
    10:25 Մոմավառություն
    10:35 Հարցեր քահանային
    10:40 Լույս զվարթ
    10:50 Աստվածամոր տաճարը
    11:05 Համատես ավետարաններ
    11:20 Պարականոն ավետարաններ
    11:40 Գուրգեն Մահարի
    11:55 Մ/ֆ ,,Փետրավորների խռովությունը,,
    13:05 Հանրագիտարան
    13:25 Հ/ս ,,Միս Ֆիշեր,,
    15:15 Գ/ֆ ,,Շանթարգել,,
    16:40 Հ/ս ,,Կոմիսար Մեգրե,,
    18:05 Գ/ֆ ,,Կրակոցներ Բրոդվեյում,,
    19:45 Պատրաստված է Հայաստանում
    20:05 Հանրագիտարան
    20:10 Մ/ֆ ,,Նոյան տապան,,
    20:55 Հին ու նոր հեքիաթներ
    21:05 Երբ սիրում ես
    21:15 Հիսուսի հրաշքներն ու բժշկությունները
    21:35 Պարականոն ավետարաններ
    21:50 Հանրագիտարան
    22:05 Չ.Այվզ՝ Տոնական սիմֆոնիա
    23:05 Գ/ֆ ,,Բլեֆ,,
    00:50 Վավերագրական ֆիլմ
  • 01:00 Եթերի դադար
    05:00 Եթերի դադար
    09:00 Եթերի դադար
    13:00 Եթերի դադար
    17:00 "Հիմն - Անոնս"
    17:05 Օր կիրակի
    17:30 Դասական ալիք
    18:00 Վեստնիկ
    18:30 Գեղարվեստական ֆիլմ
    20:00 "Օր կիրակի - հյուրասրահ"
  • 01:00 Մանուկներ շուտ հավաքվեք
    01:30 Ուրախ ժամանց
    02:00 New Russian Hits-Ռուսական նոր հիթեր
    02:30 Քեֆ ենք անում
    03:10 Cover time-Քավր ժամ
    03:40 Love Music-Սիրո երաժշտություն
    04:10 Համերգ
    06:00 Օրվա երաժշտություն
    07:00 Մանուկներ շուտ հավաքվեք
    07:30 Ուրախ ժամանց
    08:00 New Russian Hits-Ռուսական նոր հիթեր
    08:30 Քեֆ ենք անում
    09:10 Cover time-Քավր ժամ
    09:40 Love Music-Սիրո երաժշտություն
    10:10 Համերգ
    12:00 Օրվա երաժշտություն
    13:00 Մանուկներ շուտ հավաքվեք
    13:30 Ուրախ ժամանց
    14:00 New Russian Hits-Ռուսական նոր հիթեր
    14:30 Քեֆ ենք անում
    15:10 Cover time-Քավր ժամ
    15:40 Love Music-Սիրո երաժշտություն
    16:10 Համերգ
    18:00 Օրվա երաժշտություն
    19:00 Մանուկներ շուտ հավաքվեք
    19:30 Ուրախ ժամանց
    20:00 New Russian Hits-Ռուսական նոր հիթեր
    20:30 Քեֆ ենք անում
    21:10 Cover time-Քավր ժամ
    21:40 Love Music-Սիրո երաժշտություն
    22:10 Համերգ
    00:00 Համերգային ժամ
  • 01:00 Հ/Շ "3Off"
    01:40 Ս/Ք "Ֆուլ Հաուս 6-րդ ե. ս 5 6"
    02:30 Ս/Ք "Կարգին հաղորդում"
    03:20 Հ/Շ "Stend up"
    03:55 Ս/Ք "Քարե Դարդ 2-րդ ե. ս.21 22"
    04:45 Ս/Ք "Ազիզյաններ 2-րդ ե. ս 17 18"
    05:35 Ս/Ք "Full House Domino Best Moments"
    06:00 Հ/Ս "Եռաչափ սեր ս. 37"
    07:00 Հ/Շ "3Off"
    07:40 Ս/Ք "Ֆուլ Հաուս 6-րդ ե. ս 5 6"
    08:30 Ս/Ք "Կարգին հաղորդում"
    09:20 Հ/Շ "3 OFF"
    09:55 Ս/Ք "Քարե Դարդ 2-րդ ե. ս. 21 22"
    10:45 Ս/Ք "Ազիզյաններ 2-րդ ե. ս 17 18"
    11:35 Ս/Ք "Full House Domino Best Moments"
    12:00 Հ/Ս "Եռաչափ սեր ս. 37"
    13:00 Հ/Շ "3Off"
    13:40 Ս/Ք "Ֆուլ Հաուս 6-րդ ե. ս 5 6"
    14:30 Ս/Ք "Կարգին հաղորդում"
    15:20 Հ/Շ "3 OFF"
    15:55 Ս/Ք "Քարե Դարդ 2-րդ ե. ս. 21 22"
    16:45 Ս/Ք "Ազիզյաններ 2-րդ ե. ս 17 18"
    17:35 Հ/Շ "Minute to win it"
    18:00 Հ/Ս "Եռաչափ սեր ս. 38"
    19:00 Ս/Ք "Կարգին հաղորդում"
    19:50 Հ/Շ "Մենչ Challenge"
    21:35 Ս/Ք "Չեյնջ 2-րդ ս 21 22"
    22:25 Հ/Ն "Minute to win it "
    23:10 Հ/Շ "3 OFF"
    23:50 Ս/Ք "Full House Domino Best Moments"
    00:00 Հ/Ս "Եռաչափ սեր ս. 38"
  • 02:20 Մի ֆիլմի պատմություն "Հեղնար աղբյուր"
    02:55 Հ/ֆ "Հեղնար աղբյուր"
    04:25 Հ/ֆ "Քաոս"
    06:00 Մի ֆիլմի պատմություն "Եռանկյունի"
    06:55 Հ/ֆ "Եռանկյունի"
    08:20 Մի ֆիլմի պատմություն "Հեղնար աղբյուր"
    08:55 Հ/ֆ "Հեղնար աղբյուր"
    10:25 Հ/ֆ "Քաոս"
    12:00 Մի ֆիլմի պատմություն "Եռանկյունի"
    12:55 Հ/ֆ "Եռանկյունի"
    14:20 Մի ֆիլմի պատմություն "Հեղնար աղբյուր"
    14:55 Հ/ֆ "Հեղնար աղբյուր"
    16:25 Հ/ֆ "Քաոս"
    18:00 Մի ստիր
    19:00 Հ/ֆ "Ճանապարհ դեպի Սասունցի Դավիթ"
    20:25 Մի ֆիլմի պատմություն "Խաթաբալա"
    21:00 Հ/ֆ "Խաթաբալա"
    22:10 Հ/ֆ "Մի անգամ գիշերով"
    23:30 Կ/ֆ "Գվարդիականի կինը"
    23:50 Բումերանգ
    00:00 Մի ստիր
  • 02:00 "Врумиз"- Մ/ս "Վրումիզ"
    02:15 "Гадкий я"- Մ/ֆ "Անճոռնի ես"
    03:25 Սոյուզմուլտֆիլմ
    04:30 "Леди Баг и Супер Кот"- Մ/ս "Լեդի Բագը և Սուպեր Կատուն"
    05:15 "Малышарики"- Մ/ս "Փոքրիկ գնդակներ"
    05:35 "Непоседа Зу"- Մ/ս "Անհանգիստ Զուն"
    06:00 "Супер крылья"-Մ/ս"Սուպեր թևեր"
    06:25 "Город героев" - Մ/ֆ "Հերոսների քաղաք"
    08:00 "Врумиз"- Մ/ս "Վրումիզ"
    08:15 "Гадкий я"- Մ/ֆ "Անճոռնի ես"
    09:45 Սոյուզմուլտֆիլմ
    10:30 "Леди Баг и Супер Кот"- Մ/ս "Լեդի Բագը և Սուպեր Կատուն"
    11:15 "Малышарики"- Մ/ս "Փոքրիկ գնդակներ"
    11:35 "Непоседа Зу"- Մ/ս "Անհանգիստ Զուն"
    12:00 "Супер крылья"-Մ/ս"Սուպեր թևեր"
    12:25 "Холодное сердце"- Մ/ֆ "Սառցե սիրտը"
    14:00 "Врумиз"- Մ/ս "Վրումիզ"
    14:15 "Ледниковый период 2"- Մ/ֆ "Սառցե դարաշրջան 2"
    15:40 Կարճամետրաժ մուլտֆիլմեր
    16:30 "Леди Баг и Супер Кот"- Մ/ս "Լեդի Բագը և Սուպեր Կատուն"
    17:15 "Малышарики"- Մ/ս "Փոքրիկ գնդակներ"
    17:35 "Непоседа Зу"- Մ/ս "Անհանգիստ Զուն"
    18:00 "Супер крылья"-Մ/ս"Սուպեր թևեր"
    18:25 "Волт"- Մ/ֆ "Բոլտ"
    20:00 "Врумиз"- Մ/ս "Վրումիզ"
    20:15 "Оз.Возвращениие в изумрудный город" -Մ/ֆ "Վերադարձ զմրուխտե քաղաք"
    21:40 С/м "Ну, погоди" - Ս/մ "Դե, սպասիր"
    22:30 "Леди Баг и Супер Кот"- Մ/ս "Լեդի Բագը և Սուպեր Կատուն"
    23:15 "Малышарики"- Մ/ս "Փոքրիկ գնդակներ"
    23:35 "Непоседа Зу"- Մ/ս "Անհանգիստ Զուն"
    00:00 "Супер крылья"-Մ/ս"Սուպեր թևեր"
    00:25 "Волт"- Մ/ֆ "Բոլտ"
  • 01:50 Стажёр-Փորձաշրջան անցնողը "12+"
    03:50 Трансформеры-Տրանսֆորմերները "12+"
    06:15 Тонкая красная линия-Բարակ կարմիր սահման "18+"
    09:05 Там где сердце-Այնտեղ որտեղ սիրտն է "16+"
    11:00 Клик С пультом по жизни-Քլիք-վահանակ կյանքի համար "12+"
    12:45 Тихая гавань-Լուռ նավահանգիստ "16+"
    14:40 Стажёр-Փորձաշրջան անցնողը "12+"
    16:40 Трансформеры-Տրանսֆորմերները "12+"
    19:05 Тонкая красная линия-Բարակ կարմիր սահման "18+"
    21:55 Там где сердце-Այնտեղ որտեղ սիրտն է "16+"
    23:50 Клик С пультом по жизни-Քլիք-վահանակ կյանքի համար "12+"
  • 01:00 ՈՒՂԻՂ ԽՈՍՔ
    01:40 ԼՈՒՐԵՐ ՈՍՏԻԿԱՆՈՒԹՅՈՒՆԻՑ
    01:45 ԼՈՒՐԵՐ ՄԱՐԶԵՐԻՑ/ԼՈՒՐԵՐ ԱՐՑԱԽԻՑ
    02:00 ՀԱՅԵԼՈՒ ԱՌԱՋ3
    03:00 ՀԱՐՑԱԶՐՈՒՅՑ
    08:00 ՌԵՊՈՐՏԱԺՆԵՐ
    08:30 ԴՌՆԻՑ ՆԵՐՍ
    09:00 ԱՐՄՔՈՄԵԴԻ
    10:00 ԼՈՒՐԵՐ ՄԱՐԶԵՐԻՑ/ԼՈՒՐԵՐ ԱՐՑԱԽԻՑ
    10:30 ՔԱՂԱՔԱԿԱՆ ՏԱՔՍԻ
    11:00 ԼՈՒՐԵՐ ՈՍՏԻԿԱՆՈՒԹՅՈՒՆԻՑ
    12:00 ՈՒՂԻՂ ԽՈՍՔ
    12:45 ՈՒՂԻՂ ԽՈՍՔ
    13:00 ՌԵՊՈՐՏԱԺՆԵՐ
    13:45 ՈՒՂԻՂ ԽՈՍՔ
    14:00 ԼՈՒՐԵՐ ՄԱՐԶԵՐԻՑ/ԼՈՒՐԵՐ ԱՐՑԱԽԻՑ
    15:00 ՕՐԱԽՆԴԻՐ
    15:40 ՈՒՂԻՂ ԽՈՍՔ
    16:00 ԱՌԱՋԻՆ ՀԱՅԱՑՔԻՑ
    16:30 ԼՈՒՐԵՐ ՈՍՏԻԿԱՆՈՒԹՅՈՒՆԻՑ
    17:00 ՀԱՐՑԱԶՐՈՒՅՑ ԴԵՍՊԱՆԻ ՀԵՏ
    17:30 ՈՒՂԻՂ ԽՈՍՔ
    18:00 ՌԵՊՈՐՏԱԺՆԵՐ
    18:40 ՔԱՂԱՔԱԿԱՆ ՏԱՔՍԻ
    19:00 ՀՐԱՇԱԼԻ ՀԱՅԱՍՏԱՆ
    19:30 ԿԱՆԳ ԱՌ
    20:00 ԼՈՒՐԵՐ ՄԱՐԶԵՐԻՑ/ԼՈՒՐԵՐ ԱՐՑԱԽԻՑ
    20:30 ԴՌՆԻՑ ՆԵՐՍ
    21:00 ՈՒՂԻՂ ԽՈՍՔ
    21:30 ՈՒՂԻՂ ԽՈՍՔ
    22:05 ԱՐՄՔՈՄԵԴԻ
    23:05 ՈՒՂԻՂ ԽՈՍՔ
    23:30 PRESSNIG ՍԱԹԻԿ ՍԵՅՐԱՆՅԱՆԻ ՀԵՏ
    00:00 ՕՐՀՆԵՐԳ
    00:10 PRESSNIG ՍԱԹԻԿ ՍԵՅՐԱՆՅԱՆԻ ՀԵՏ

⇑ Наверх
⇓ Вниз