СТАНЬ VIP
  • 01:00 Կեսգիշերն անց
    01:35 Մեկ պատուհան
    02:10 Սկիզբ
    02:40 Սպասիր ինձ
    03:05 Հայ դասական պոեզիան Տիգրան Մանսուրյանի երաժշտության մեջ
    04:15 Կեսգիշերն անց
    04:50 Արվեստը և իրականությունը
    05:15 Մեր արխիվը
    05:45 Փ/ֆ «Ռադիոյի ձայնը․Հրաչուհի Ջինանյան»
    06:20 Էկոհարթակ
    06:45 Պատրաստենք միասին
    07:10 Ուչիկ բուչիկ
    07:35 Մարկո Պոլո
    08:00 Առավոտ լուսո
    11:30 Հ/Ս «Նոր կյանք»
    12:15 Հ/Ս Շահմարի առեղծվածը
    13:00 Լուրեր
    13:20 Սպասիր ինձ
    14:15 Ուչիկ բուչիկ
    14:35 Մարկո Պոլո
    15:00 Լուրեր
    15:30 Մեկ պատուհան
    15:55 Փ/Ս «Արամ Խաչատրյան»
    17:00 Լուրեր
    17:30 Փ/Ֆ «Միշտ Մոնթե»
    18:25 Հ/Ս «Նոր կյանք»
    19:00 Լուրեր
    19:35 Բարեվ, Էրգիր
    20:10 Հայրենեան
    20:25 Փ/ֆ «Սահմաններ»
    21:00 Լուրեր
    22:00 Երգ երգոց
    23:10 Փ/Ս «Արամ Խաչատրյան»
    00:15 Գ/Ֆ«Մեր երազանքի ճանապարհը»
  • 01:10 Հ/Ս"Անհասցե ծնվածները"
    01:45 Հ/Ս"Ավազե դղյակ"
    02:30 Իմացիր ավելին
    03:10 Սուր անկյուն
    04:30 Ժամը լրատվական
    05:20 Հ/Ս"Երեք կյանք"
    06:00 Հ/Ս"Ավազե դղյակ"
    06:45 Հ/Ս"Անհասցե ծնվածները"
    07:15 Հ/Ն"Մեծից փոքր"
    08:10 Համերգային ծրագիր
    10:00 Ժամը լրատվական
    10:15 Բարի լույս
    12:00 Ժամը լրատվական
    12:20 Ե/Ն"Նվագախմբի երեխաները"
    13:10 Համերգային ծրագիր "Արաբո Իսպիրյան"
    15:00 Հ/Ս"Ավազե դղյակ"
    16:00 Ժամը լրատվական
    16:25 Ե/Ն"Նվագախմբի երեխաները"
    17:10 Հ/Ն"Ազիզյանները 7"
    17:50 Իմացիր ավելին
    18:35 Հ/Ս"Անհասցե ծնվածները"
    19:20 Հ/Ն"Ֆուլ հաուս 5"
    20:00 Ժամը լրատվական
    21:00 Հ/Ս"Ավազե դղյակ"
    21:45 Հ/Ս"Անհասցե ծնվածները"
    22:30 Գ/Ֆ "Կյանք ու կռիվ"
    00:30 Հ/Ս"Երեք կյանք"
  • 01:10 Թ/Շ "Կիսաբաց լուսամուտներ"
    02:00 Սոց/Հ "Երջանկության արցունքները"
    03:30 Մշ/Ծ "Անծանոթ Երևան"
    04:00 Ժ/Ծ "Գիտի, չգիտի"
    04:30 Ժ/Ծ "Թաքնված OOPS"
    05:00 Ժ/Ծ "Արդյոք ովքեր են շոու"
    06:00 Օրհներգ
    06:02 Սոց/Հ "Ընտանեկան պատմություններ"
    06:40 Սոց/Հ "Երջանկության արցունքները"
    07:30 Մշ/Ծ "Անծանոթ Երևան"
    08:00 Հ/Ս "Կայարան"
    09:50 Ժ/Ծ "Առաջին ծրագիր"
    11:00 Լ/Ծ "Այսօր"
    11:10 Ժ/Ծ "Առաջին ծրագիր"
    12:00 Հ/Ս "Սիրուն Սոնա"
    12:50 Ժ/Ծ "Ճանապարհորդություն Լորա Մաքքենզիի հետ"
    13:15 "TV Դոկտոր"
    13:45 Սոց/Հ "Մի ստիր"
    14:00 Լ/Ծ "Այսօր"
    14:10 Համերգային ծրագիր
    16:30 Ժ/Ծ "Տնից հեռու"
    17:00 Լ/Ծ "Այսօր" լրատվական
    17:15 Սոց/Հ "Ընտանեկան պատմություններ"
    17:50 Թ/Շ "Կիսաբաց լուսամուտներ"
    18:40 Հ/Ս "Սիրուն Սոնա"
    19:30 Լ/Ծ "Այսօր" /գլխավոր թողարկում/
    20:10 Սոց/Հ "Մի ստիր"
    22:00 Թ/Շ "Կիսաբաց լուսամուտներ"
    23:00 Հ/Ս "Սիրուն Սոնա"
    23:45 Սոց/Հ "Ընտանեկան պատմություններ"
    00:00 Օրհներգ
    00:02 Սոց/Հ "Ընտանեկան պատմություններ"
  • 01:30 Գեղարվեստական ֆիլմ
    03:30 Էպիկենտրոն
    04:10 Գեղարվեստական ֆիլմ
    06:05 Վավերագրական ֆիլմ
    07:30 Էպիկենտրոն
    08:15 Առողջություն և գեղեցկություն
    08:30 Մուլտիկնիկ
    09:00 Մուլտֆիլմ
    09:30 Հ/Ս "Երանի"
    10:15 Հ/Ս "Գանգա"
    11:10 Առողջություն և գեղեցկություն
    11:30 Էպիկենտրոն
    11:50 Վավերագրական ֆիլմ
    12:45 Առողջարան
    13:30 Էպիկենտրոն
    13:50 Գեղարվեստական ֆիլմ
    15:45 Մուլտիկնիկ
    16:20 Հ/Ս "Գանգա"
    17:30 Էպիկենտրոն
    17:55 Վավերագրական ֆիլմ
    18:40 Ձայնային հարված
    19:30 Էպիկենտրոն
    20:00 Անցուդարձ
    20:20 Հ/Ս "Գանգա"
    21:30 Էպիկենտրոն
    22:10 Գեղարվեստական ֆիլմ
    22:20 Գեղարվեստական ֆիլմ
    23:55 Ֆուտբոլ.Տեներիֆե-Ատլետիկ Բիլբաո
  • 01:10 Վ/Ֆ "Մարդկություն. Մեր բոլորի պատմությունը"
    01:35 Հ/Ս "Անհետացածը"
    02:25 Հ/Ս "Անհետացածը"
    03:15 Հ/Ս "Մաֆիայի ծնունդը. Նյու Յորք"
    03:45 Հ/Ս "Մաֆիայի ծնունդը. Նյու Յորք"
    04:15 Վ/Ֆ "Ինչպես "Բիթլզը" փոխեց աշխարհը"
    06:00 ՀՀ Օրհներգ
    06:10 Հ/Ս "Ժառանգները"
    06:40 Հ/Ս "Ժառանգները"
    07:10 Երաժշտական տեսահոլովակներ
    07:30 Աշխարհի համերը
    07:45 Երաժշտական տեսահոլովակներ
    07:55 Մեզնից մեկը
    08:00 Աշխարհի համերը
    08:15 Աֆիշ
    08:30 Հայլուր
    09:15 Երաժշտական տեսահոլովակներ
    09:30 Հ/Ս "Ժառանգները"
    10:00 Երաժշտական տեսահոլովակներ
    10:10 "Երաժշտական պատմություն"
    10:15 Երաժշտական տեսահոլովակներ
    10:30 Վ/Ֆ "Մարդկություն. Մեր բոլորի պատմությունը"
    10:40 Վ/Ֆ "Թևեր"
    11:00 Օրագիր
    11:30 Հուշանկար
    11:35 "Ես թե հայրենիքս"
    12:00 Գ/Ֆ "Մարտիկ"
    12:30 Հայլուր
    12:55 Վ/Ֆ "Մոնթե.Զենք տուր՝ խաղաղություն եմ ուզում"
    13:00 Հ/Ս "Ժառանգները"
    13:10 Աֆիշ
    13:20 Համերգ
    13:30 Կինոհիթ
    13:35 Մեզնից մեկը
    13:40 Միջազգային հայլուր
    13:45 Աֆիշ
    14:00 Վ/Ֆ "Մարդկություն. Մեր բոլորի պատմությունը"
    14:35 Հ/Ս "Անհետացածը"
    15:15 Վ/Ֆ "Հալիձորի Միշա"
    15:30 Մեզնից մեկը
    15:35 Միջազգային հայլուր
    15:40 ՀԱՐՑԱԶՐՈՒՅՑ
    15:50 ՀԱՐՑԱԶՐՈՒՅՑ
    16:30 Հայլուր
    17:00 Հ/Ս "Կյանք և ճակատագիր"
    18:00 Օրագիր
    18:30 Հայլուր
    19:10 Հուշանկար
    19:15 Վ/Ֆ "Չարդախլու. Պատիվ ունեմ "
    19:35 Միջազգային հայլուր
    19:45 Հ/Ս "Անհետացածը"
    20:00 Մնացածը քաղաքականություն է
    20:30 Մեզնից մեկը
    20:35 Կինոհիթ
    20:45 Հայլուր
    21:40 Հ/Ս "Ժառանգները"
    22:20 ՀԱՐՑԱԶՐՈՒՅՑ
    23:00 Հ/Ս "Կյանք և ճակատագիր"
    23:55 Հ/Ս "Մաֆիայի ծնունդը. Նյու Յորք"
    00:30 Աֆիշ
    00:45 Համերգ
  • 01:30 Երաժշտական հոլովակ
    02:00 Եթերի դադար
    08:00 Մուլտֆիլմ
    09:30 Ինչ եփել այսօր
    09:55 Լրաբեր
    10:05 Ինչ է ուզում կինը
    11:00 Առլեկինո
    11:30 Մի մեդալի պատմություն
    11:55 Լրաբեր
    12:00 Համերգ
    14:00 Տեսաֆիլմ "Մեր բակը"
    16:00 Լրաբեր
    16:30 Խոսքի իրավունք
    17:00 Ինչ է ուզում կինը
    18:00 Ինչ եփել այսօր
    18:30 Երաժշտական հոլովակ
    19:05 Քաղցած սպասում են
    20:00 Լրաբեր հիմնական
    20:45 Խոսքի իրավունք
    21:10 Գեղ.ֆիլմ "Լյուդվիգ անունով ոզնին"
    23:00 Լրաբեր
    23:45 Ներկայացում Աշոտ Ղազարյան
  • 01:40 Սերիալ
    02:30 "Երկիրն այսօր"
    02:45 "Համերգ"
    04:30 "Երկիրն այսօր"
    05:00 "Երկրի հարցը"
    05:35 Գեղարվեստական կինոնկար
    08:30 "Երկիրն այսօր"
    08:45 "Երկրի ռիթմը"
    09:20 "Համայնապատկեր"
    09:30 "Երկիրն այսօր"
    10:00 Գեղարվեստական կինոնկար
    10:30 "Երկիրն այսօր"
    10:40 Գեղարվեստական կինոնկար
    12:00 "Արարատյան խոհանոց Սեդրակ Մամուլյանի հետ"
    12:30 "Երկիրն այսօր"
    12:45 "Երկրի հյուրասրահը"
    13:30 "Անկեղծ ասած…" Գեղամ Մանուկյանի հետ
    13:50 "Երկրի հարցը"
    14:30 "Երկիրն այսօր"
    14:40 Սերիալ
    16:30 "Երկիրը երկիր է"
    18:30 "Երկիրն այսօր"
    18:50 "Համայնապատկեր"
    19:10 Սերիալ
    20:30 "Երկիրն այսօր"
    20:50 "Երկրի հյուրասրահը"
    21:50 "Երկրի հարցը"
    22:30 "Երկիրն այսօր"
    23:05 Գեղարվեստական կինոնկար
  • 01:54 Նոն ստոպ - Hot Vibes
    03:40 Նոն ստոպ - Տեսահոլովակներ
    06:00 ՀՀ օրհներգ
    06:02 Նոն ստոպ - Տեսահոլովակներ
    07:00 Նոն ստոպ - Տեսահոլովակներ
    08:00 Նոն ստոպ - Տեսահոլովակներ
    08:05 Մ/Ս
    08:25 Նոն ստոպ - Տեսահոլովակներ
    09:00 Նոն ստոպ - Տեսահոլովակներ
    10:00 Վ/Ֆ
    11:00 Թի վի - թրեյդ
    11:02 Նոն ստոպ - Տեսահոլովակներ
    11:40 Թի վի - թրեյդ
    11:42 Նոն ստոպ - Տեսահոլովակներ
    12:20 Թի վի - թրեյդ
    12:22 Նոն ստոպ - Տեսահոլովակներ
    12:40 Թի վի - թրեյդ
    12:42 Նոն ստոպ - Տեսահոլովակներ
    13:00 Թի վի - թրեյդ
    13:02 Աստղային ժամ
    13:15 Նոն ստոպ - Տեսահոլովակներ
    13:20 Թի վի - թրեյդ
    13:22 Նոն ստոպ - Տեսահոլովակներ
    13:30 Հ/Ս
    14:20 Թի վի - թրեյդ
    14:22 Նոն ստոպ - Տեսահոլովակներ
    14:40 Թի վի - թրեյդ
    14:42 Նոն ստոպ - Տեսահոլովակներ
    15:00 Թի վի - թրեյդ
    15:02 Նոն ստոպ - Տեսահոլովակներ
    15:20 Թի վի - թրեյդ
    15:22 Նոն ստոպ - Տեսահոլովակներ
    15:40 Թի վի - թրեյդ
    15:42 Նոն ստոպ - Տեսահոլովակներ
    16:00 Թի վի - թրեյդ
    16:02 Նոն ստոպ - Տեսահոլովակներ
    16:20 Թի վի - թրեյդ
    16:22 Նոն ստոպ - Տեսահոլովակներ
    16:40 Թի վի - թրեյդ
    16:42 Նոն ստոպ - Տեսահոլովակներ
    17:00 Թի վի - թրեյդ
    17:02 Նոն ստոպ - Տեսահոլովակներ
    17:20 Թի վի - թրեյդ
    17:22 Նոն ստոպ - Տեսահոլովակներ
    17:30 Մ/Ս
    18:00 Վ/Ֆ
    19:00 Նոն ստոպ - Տեսահոլովակներ
    19:55 Մռութիկ
    20:00 Հ/Ս
    21:00 Գ/Ֆ
    22:40 Նոն ստոպ - Տեսահոլովակներ
    00:00 ՀՀ օրհներգ
    00:02 Նոն ստոպ - Տեսահոլովակներ
  • 01:10 Ընտանեկան գաղտնիքներ
    01:40 Հ/ս "Անավարտ Ճանապարհ"
    02:20 Հ/ս "Ճակատագիր"
    03:00 Ընտանեկան գաղտնիքներ
    03:30 Իրական Լուրեր
    04:00 Իրականում. Հարցազրույց Գագիկ Մկրտչյանի հետ
    04:30 Հ/ս "Թշնամու անկողնում"
    05:00 Հ/ս "Երազանքների երկիր"
    05:25 Հ/ս "Արմատներ"
    06:05 Ընտանեկան գաղտնիքներ
    06:30 Իրական Լուրեր
    07:00 Իրականում. Հարցազրույց Գագիկ Մկրտչյանի հետ
    07:30 Հ/ս "Անավարտ Ճանապարհ"
    08:05 Ուրեմն
    08:15 Հ/ս "Թշնամու անկողնում"
    08:45 Հ/ս "Երազանքների երկիր"
    09:20 Հ/ս "Արմատներ"
    10:00 Նոր Առավոտ
    12:00 Համերգ
    13:15 Հ/ս "Թշնամու անկողնում"
    13:45 Հ/ս "Երազանքների երկիր"
    14:15 Հ/ս "Արմատներ"
    14:45 Համերգ
    17:30 Իրական Լուրեր
    18:00 Հ/ս "Ճակատագիր"
    18:55 Ընտանեկան գաղտնիքներ
    19:30 Իրական Լուրեր
    20:00 Իրականում. Հարցազրույց Գագիկ Մկրտչյանի հետ
    20:30 Հ/ս "Թշնամու անկողնում"
    21:15 Հ/ս "Երազանքների երկիր"
    22:00 Հ/ս "Արմատներ"
    22:45 Համերգ
    23:30 Իրական Լուրեր
    00:00 Հ/ս "Թշնամու անկողնում"
    00:30 Հ/ս "Երազանքների երկիր"
  • 01:05 Պարզ ճշմարտություններ
    01:40 Մենք մերոնցով
    01:45 Վ/Ֆ "Անհավանական պատմություններ"
    02:30 Ծանոթանանք՝ Երևան
    02:40 Ազդարար
    03:15 Մենք ենք, մեր սարերը
    03:50 Գամբիտ
    04:15 Վ/Ֆ "Չբացահայտված կենդանի արարածներ"
    05:05 Արարման խորհուրդը
    05:20 Ոչ միայն հացիվ
    06:00 Առողջություն
    06:25 Վարպետների քաղաքը
    06:45 Մենք մերոնցով
    06:50 Մեր մեծերը
    07:40 Մեր երեխաները
    08:00 Մեր հայրենիքի մշակույթը
    08:20 Աֆիշ
    08:30 Ազդարար
    09:05 Վերկացիկ
    09:20 Վ/Ֆ "Խոհանոցային պատմություններ"
    10:05 Գ/Ֆ "Միշտ ասա ԱՅՈ"
    11:45 Վավերագրական ֆիլմ
    12:15 Մենք մերոնցով
    12:20 Այլուր
    12:30 Գ/Ֆ "Այն օրը, երբ երկրագունդը կանգ առավ"
    14:10 Մուլտսերիալ
    15:00 Զատիկ
    15:15 Մենք մերոնցով
    15:20 Վավերագրական ֆիլմ
    15:50 Մենք ենք, մեր սարերը
    16:29 Ազդարար
    16:55 Ոչ միայն հացիվ
    17:35 Ռետրո հիթ
    18:00 Մենք մերոնցով
    18:05 Այլուր
    18:15 Հայֆիլմ "Տղամարդիկ"
    19:30 Մեր մեծերը
    20:29 Ազդարար հիմնական թողարկում
    21:05 Հայֆիլմ "Հին օրերի երգը"
    22:40 Մեր մեծերը
    23:29 Ազդարար
    00:05 Այլուր
    00:20 Վ/Ֆ "Թանկարժեք քարերի հետքերով"
  • 01:00 Եկեղեցական կյանք
    01:20 Մշակութային ազդագիր
    01:45 Ջ. ՎԵՐԴԻ՝ «Սիցիլիական ժամերգություն» նախերգանք
    02:00 եթերի դադար
    08:05 Եկեղեցական կյանք
    08:25 Մշակութային ազդագիր
    08:50 Ներուժ
    09:00 Վավերագրական կինոնկար
    09:45 Մատանի
    10:00 Սարկավագ հրետանավորը
    10:20 Զինվոր և հոգևորական
    10:30 Եկեղեցական կյանք
    10:50 Հիսուսի հրաշքներն ու բժշկությունները
    11:00 Հ/ս ,, Շուշաններ,,
    11:55 Պատումիկներ Աստվածաշնչից
    12:00 Մ/ս ,, Ժյուլ Վեռն,,
    13:00 Ավետարանի ուսուցում
    13:25 Գ/ֆ ,, Պինոկիո,,
    14:55 Համերգ
    16:35 Մշակութային ազդագիր
    17:00 Հ/ս ,, Շուշաններ,,
    18:00 Համերգ
    18:30 Հ/ս ,,Կոմիսար Մեգրե,,
    19:20 Հիսուսի հրաշքներն ու բժշկությունները
    19:30 Եկեղեցական կյանք
    19:50 Հանրագիտարան
    20:00 Մ/ս ,, Ժյուլ Վեռն,,
    20:50 Հին ու նոր հեքիաթներ
    20:55 Մանուկ դպիրներ
    21:15 Պատրաստված է Հայաստանում
    21:30 Եկեղեցական կյանք
    21:50 Համատես Ավետարաններ
    22:10 Իմ հովիվը
    22:25 Զինվոր և հոգևորական
    22:35 Ազգապատում
    23:00 Գեղարվեստական ֆիլմ
    00:30 Թեմա
  • 01:00 Եթերի դադար
    05:00 Եթերի դադար
    09:00 Եթերի դադար
    13:00 Եթերի դադար
    17:00 "Հիմն - Անոնս"
    17:05 "Օր - հաղորդավար"
    17:15 Օրախնդիր
    17:30 Գոյամարտ
    18:00 "Օր - 8-10"
    18:10 Երեկոն մեզ հետ
    19:00 "Օր - 8-10"
    19:10 Իմ գրադարանում / Նռան հատիկ
    19:40 "Մուշ-մուշիկ"
    20:00 Օր հիմնական
    20:30 Իմ մասնագիտությունը
    21:00 Եթերի դադար
  • 01:00 Քեֆ ենք անում
    01:40 Ուրախ ժամանց
    02:10 New Russian Hits-Ռուսական նոր հիթեր
    02:40 Օրվա երաժշտություն
    03:10 Մանուկներ շուտ հավաքվեք
    03:40 Love Music-Սիրո երաժշտություն
    03:50 Համերգ
    06:00 Համերգային ժամ
    07:00 Քեֆ ենք անում
    07:40 Ուրախ ժամանց
    08:10 New Russian Hits-Ռուսական նոր հիթեր
    08:40 Օրվա երաժշտություն
    09:10 Մանուկներ շուտ հավաքվեք
    09:40 Love Music-Սիրո երաժշտություն
    09:50 Համերգ
    12:00 Համերգային ժամ
    13:00 Քեֆ ենք անում
    13:40 Ուրախ ժամանց
    14:10 New Russian Hits-Ռուսական նոր հիթեր
    14:40 Օրվա երաժշտություն
    15:10 Մանուկներ շուտ հավաքվեք
    15:40 Love Music-Սիրո երաժշտություն
    15:50 Համերգ
    18:00 Համերգային ժամ
    19:00 Քեֆ ենք անում
    19:40 Ուրախ ժամանց
    20:10 New Russian Hits-Ռուսական նոր հիթեր
    20:40 Օրվա երաժշտություն
    21:10 Մանուկներ շուտ հավաքվեք
    21:40 Love Music-Սիրո երաժշտություն
    21:50 Համերգ
    00:00 Համերգային ժամ
  • 01:35 Ս/Ք "Տնփեսա 2-րդ ե. ս 7 8"
    02:25 Հ/Շ "Coocooroz"
    02:50 Հ/Շ "Մենչ Challenge"
    03:15 Ս/Ք "Ազիզյաններ 3-րդ ե. ս 9 10"
    04:00 Հ/Մ "Կարգին հաղորդում"
    04:50 Ս/Ք "Ֆուլ Հաուս 2-րդ ե. ս 1 2"
    05:40 Ս/Ք "Domino Full House Best moments"
    06:00 Ս/Ք "Քարե Դարդ 4-րդ ե. ս.13 14"
    06:50 Հ/Շ "New School Comedy"
    07:35 Ս/Ք "Տնփեսա 2-րդ ե. ս 7 8"
    08:25 Հ/Շ "Coocooroz"
    08:50 Հ/Շ "Մենչ Challenge"
    09:15 Ս/Ք "Ազիզյաններ 3-րդ ե. ս 9 10"
    10:00 Հ/Մ "Կարգին հաղորդում"
    10:50 Ս/Ք "Ֆուլ Հաուս 2-րդ ե. ս 1 2"
    11:40 Ս/Ք "Domino Full House Best moments"
    12:00 Ս/Ք "Քարե Դարդ 4-րդ ե. ս.13 14"
    12:50 Հ/Շ "New School Comedy"
    13:35 Ս/Ք "Տնփեսա 2-րդ ե. ս 7 8"
    14:25 Հ/Շ "Coocooroz"
    14:50 Հ/Շ "Մենչ Challenge"
    15:15 Ս/Ք "Ազիզյաններ 3-րդ ե. ս 9 10"
    16:00 Հ/Մ "Կարգին հաղորդում"
    16:50 Ս/Ք "Ֆուլ Հաուս 2-րդ ե. ս 1 2"
    17:40 Ս/Ք "Domino Full House Best moments"
    18:00 Ս/Ք "Ոսկե դպրոց 1-ին ե. ս 17 18"
    19:00 Ս/Ք "Երևանցիներ"
    19:50 Ս/Ք "Կարգին սերիալ 6-րդ ե. ս 9 10"
    20:40 Հ/Շ "Երգիր թե կարող ես"
    21:35 Ս/Ք "Դոմինո 2-րդ ե. ս 21 22"
    22:20 Ս/Ք "Չեյնջ 1-ին ե. ս 1 2"
    23:10 Հ/Շ "Մենչ Challenge"
    23:55 Ս/Ք "Domino Full House Best moments"
    00:00 Ս/Ք "Ոսկե դպրոց 1-ին ե. ս 17 18"
  • 01:05 Վ/Ֆ "Հայոց պատմություն"
    01:55 Գ/Ֆ "Գարեգին Նժդեհ մաս 1,2"
    03:20 Հ/ֆ "Զինվորն ու փիղը"
    04:40 Հ/ֆ "Ու՞ր ես գնում, զինվոր"
    06:00 Մի ստիր
    07:05 Վ/Ֆ "Հայոց պատմություն"
    07:55 Գ/Ֆ "Գարեգին Նժդեհ մաս 1,2"
    09:20 Հ/ֆ "Զինվորն ու փիղը"
    10:40 Հ/ֆ "Ու՞ր ես գնում, զինվոր"
    12:00 Մի ստիր
    13:05 Վ/Ֆ "Հայոց պատմություն"
    13:55 Գ/Ֆ "Գարեգին Նժդեհ մաս 1,2"
    15:20 Հ/ֆ "Զինվորն ու փիղը"
    16:40 Հ/ֆ "Ու՞ր ես գնում, զինվոր"
    18:00 Վ/Ֆ "Հայոց պատմություն"
    19:15 Վ/Ֆ "Ցատկերթ"
    19:45 Գ/Ֆ "Գարեգին Նժդեհ մաս 3,4"
    21:15 Հ/ֆ "Չկրակված փամփուշտներ"
    23:00 Վ/Ֆ "Հասա, մերոնք են"
    23:40 Կ/Ֆ "01-99"
    00:00 Վ/Ֆ "Հայոց պատմություն"
  • 02:00 М/с "Врумиз" - Մ/ս "Վրումիզ"
    02:20 М/ф "Ледниковый период" - Մ/ֆ "Սառցե դարաշրջան"
    03:35 Կարճամետրաժ մուլտֆիլմեր
    04:30 М/с "Леди Баг и Супер Кот"- Մ/ս "Լեդի Բագը և Սուպեր Կատուն"
    05:15 М/с "Малышарики" - Մ/ս "Փոքրիկ գնդակներ"
    05:35 М/с "Непоседа Зу"- Մ/ս "Անհանգիստ Զուն"
    06:00 М/с "Драконы" - Մ/ս "Վիշապներ"
    06:25 М/ф "Гадкий я 2" - Մ/ֆ "Անճոռնի ես 2"
    08:00 М/с "Врумиз" - Մ/ս "Վրումիզ"
    08:20 М/ф "Ледниковый период" - Մ/ֆ "Սառցե դարաշրջան"
    09:35 Կարճամետրաժ մուլտֆիլմեր
    10:30 М/с "Леди Баг и Супер Кот"- Մ/ս "Լեդի Բագը և Սուպեր Կատուն"
    11:15 М/с "Малышарики" - Մ/ս "Փոքրիկ գնդակներ"
    11:35 М/с "Непоседа Зу"- Մ/ս "Անհանգիստ Զուն"
    12:00 М/с "Драконы" - Մ/ս "Վիշապներ"
    12:25 М/ф "Гадкий я 2" - Մ/ֆ "Անճոռնի ես 2"
    14:00 М/с "Врумиз" - Մ/ս "Վրումիզ"
    14:20 М/ф "Ледниковый период" - Մ/ֆ "Սառցե դարաշրջան"
    15:35 Կարճամետրաժ մուլտֆիլմեր
    16:30 М/с "Леди Баг и Супер Кот"- Մ/ս "Լեդի Բագը և Սուպեր Կատուն"
    17:15 М/с "Малышарики" - Մ/ս "Փոքրիկ գնդակներ"
    17:35 М/с "Непоседа Зу"- Մ/ս "Անհանգիստ Զուն"
    18:00 М/с "Драконы" - Մ/ս "Վիշապներ"
    18:25 М/ф "Кубо" - Մ/ֆ "Կուբո"
    20:00 М/с "Врумиз" - Մ/ս "Վրումիզ"
    20:15 М/ф "Фердинант" - Մ/ֆ "Ֆերդինանտ"
    21:55 Սոյուզմուլտֆիլմ
    22:30 М/с "Леди Баг и Супер Кот"- Մ/ս "Լեդի Բագը և Սուպեր Կատուն"
    23:15 М/с "Малышарики" - Մ/ս "Փոքրիկ գնդակներ"
    23:35 М/с "Непоседа Зу"- Մ/ս "Անհանգիստ Զուն"
    00:00 М/с "Драконы" - Մ/ս "Վիշապներ"
    00:25 М/ф "Кубо" - Մ/ֆ "Կուբո"
  • 02:00 В погоне за счастьем-Երջանկության հետևից "12+"
    04:00 Перелом-Բեկում "16+"
    05:55 Матрица-Մատրիցա "16+"
    08:10 Оружейный барон-Զենքի բարոնը "16+"
    10:10 Хороший год-Լավ տարի "16+"
    12:10 Стрелок-Հրաձիգը "16+"
    14:15 Эквилибриум-Էքվիլիբրիում "16+"
    16:05 В погоне за счастьем-Երջանկության հետևից "12+"
    18:05 Перелом-Բեկում "16+"
    20:00 Матрица-Մատրիցա "16+"
    22:15 Оружейный барон-Զենքի բարոնը "16+"
    00:15 Хороший год-Լավ տարի "16+"
  • 01:00 ՀԱԿԻՐՃ ԼՈՒՐԵՐ
    01:10 ՃԵՊԱԶՐՈՒՅՑՆԵՐ
    01:20 ԿԱՐԾԻՔՆԵՐ
    01:30 ԼՈՒՐԵՐ ՈՍՏԻԿԱՆՈՒԹՅՈՒՆԻՑ
    01:45 ԼՈՒՐԵՐ ՄԱՐԶԵՐԻՑ/ԼՈՒՐԵՐ ԱՐՑԱԽԻՑ
    02:00 ՀԱԿԻՐՃ ԼՈՒՐԵՐ
    02:10 ՃԵՊԱԶՐՈՒՅՑՆԵՐ
    02:20 ԿԱՐԾԻՔՆԵՐ
    02:30 ԼՈՒՐԵՐ ՈՍՏԻԿԱՆՈՒԹՅՈՒՆԻՑ
    02:45 ԼՈՒՐԵՐ ՄԱՐԶԵՐԻՑ/ԼՈՒՐԵՐ ԱՐՑԱԽԻՑ
    03:00 ՀԱԿԻՐՃ ԼՈՒՐԵՐ
    03:10 ՃԵՊԱԶՐՈՒՅՑՆԵՐ
    03:20 ԿԱՐԾԻՔՆԵՐ
    03:30 ԼՈՒՐԵՐ ՈՍՏԻԿԱՆՈՒԹՅՈՒՆԻՑ
    03:45 ԼՈՒՐԵՐ ՄԱՐԶԵՐԻՑ/ԼՈՒՐԵՐ ԱՐՑԱԽԻՑ
    04:00 ՀԱԿԻՐՃ ԼՈՒՐԵՐ
    04:10 ՃԵՊԱԶՐՈՒՅՑՆԵՐ
    04:20 ԿԱՐԾԻՔՆԵՐ
    04:30 ԼՈՒՐԵՐ ՈՍՏԻԿԱՆՈՒԹՅՈՒՆԻՑ
    04:45 ԼՈՒՐԵՐ ՄԱՐԶԵՐԻՑ/ԼՈՒՐԵՐ ԱՐՑԱԽԻՑ
    05:00 ՀԱԿԻՐՃ ԼՈՒՐԵՐ
    05:10 ՃԵՊԱԶՐՈՒՅՑՆԵՐ
    05:20 ԿԱՐԾԻՔՆԵՐ
    05:30 ԼՈՒՐԵՐ ՈՍՏԻԿԱՆՈՒԹՅՈՒՆԻՑ
    05:45 ԼՈՒՐԵՐ ՄԱՐԶԵՐԻՑ/ԼՈՒՐԵՐ ԱՐՑԱԽԻՑ
    06:00 ՀԱԿԻՐՃ ԼՈՒՐԵՐ
    06:10 ՃԵՊԱԶՐՈՒՅՑՆԵՐ
    06:20 ԿԱՐԾԻՔՆԵՐ
    06:30 ԼՈՒՐԵՐ ՈՍՏԻԿԱՆՈՒԹՅՈՒՆԻՑ
    06:45 ԼՈՒՐԵՐ ՄԱՐԶԵՐԻՑ/ԼՈՒՐԵՐ ԱՐՑԱԽԻՑ
    07:00 ՀԱԿԻՐՃ ԼՈՒՐԵՐ
    07:10 ՃԵՊԱԶՐՈՒՅՑՆԵՐ
    07:20 ԿԱՐԾԻՔՆԵՐ
    07:30 ԼՈՒՐԵՐ ՈՍՏԻԿԱՆՈՒԹՅՈՒՆԻՑ
    07:45 ԼՈՒՐԵՐ ՄԱՐԶԵՐԻՑ/ԼՈՒՐԵՐ ԱՐՑԱԽԻՑ
    08:00 ԼՈՒՐԵՐ ՀԱԿԻՐՃ
    08:10 ՃԵՊԱԶՐՈՒՅՑՆԵՐ
    08:20 ԿԱՐԾԻՔՆԵՐ
    08:30 ԼՈՒՐԵՐ ՈՍՏԻԿԱՆՈՒԹՅՈՒՆԻՑ
    08:45 ԼՈՒՐԵՐ ՄԱՐԶԵՐԻՑ/ԼՈՒՐԵՐ ԱՐՑԱԽԻՑ
    09:00 ՀԱԿԻՐՃ ԼՈՒՐԵՐ
    09:10 ՃԵՊԱԶՐՈՒՅՑՆԵՐ
    09:30 ԼՈՒՐԵՐ ՈՍՏԻԿԱՆՈՒԹՅՈՒՆԻՑ
    09:45 ԼՈՒՐԵՐ ՄԱՐԶԵՐԻՑ/ԼՈՒՐԵՐ ԱՐՑԱԽԻՑ
    10:00 ՀԱԿԻՐՃ ԼՈՒՐԵՐ
    10:10 ՃԵՊԱԶՐՈՒՅՑՆԵՐ
    10:20 ԿԱՐԾԻՔՆԵՐ
    10:30 ԼՈՒՐԵՐ ՈՍՏԻԿԱՆՈՒԹՅՈՒՆԻՑ
    10:45 ԼՈՒՐԵՐ ՄԱՐԶԵՐԻՑ/ԼՈՒՐԵՐ ԱՐՑԱԽԻՑ
    11:00 ՀԱԿԻՐՃ ԼՈՒՐԵՐ
    11:10 ՃԵՊԱԶՐՈՒՅՑՆԵՐ
    11:20 ԿԱՐԾԻՔՆԵՐ
    11:30 ԼՈՒՐԵՐ ՈՍՏԻԿԱՆՈՒԹՅՈՒՆԻՑ
    11:45 ԼՈՒՐԵՐ ՄԱՐԶԵՐԻՑ/ԼՈՒՐԵՐ ԱՐՑԱԽԻՑ
    12:00 ՀԱԿԻՐՃ ԼՈՒՐԵՐ
    12:10 ՃԵՊԱԶՐՈՒՅՑՆԵՐ
    12:20 ԿԱՐԾԻՔՆԵՐ
    12:30 ԼՈՒՐԵՐ ՈՍՏԻԿԱՆՈՒԹՅՈՒՆԻՑ
    12:45 ԼՈՒՐԵՐ ՄԱՐԶԵՐԻՑ/ԼՈՒՐԵՐ ԱՐՑԱԽԻՑ
    13:00 ԼՈՒՐԵՐ ՀԱԿԻՐՃ
    13:10 ՃԵՊԱԶՐՈՒՅՑՆԵՐ
    13:20 ԿԱՐԾԻՔՆԵՐ
    13:30 ԼՈՒՐԵՐ ՈՍՏԻԿԱՆՈՒԹՅՈՒՆԻՑ
    13:45 ԼՈՒՐԵՐ ՄԱՐԶԵՐԻՑ/ԼՈՒՐԵՐ ԱՐՑԱԽԻՑ
    14:00 ՀԱԿԻՐՃ ԼՈՒՐԵՐ
    14:10 ՃԵՊԱԶՐՈՒՅՑՆԵՐ
    14:20 ԿԱՐԾԻՔՆԵՐ
    14:30 ԼՈՒՐԵՐ ՈՍՏԻԿԱՆՈՒԹՅՈՒՆԻՑ
    14:45 ԼՈՒՐԵՐ ՄԱՐԶԵՐԻՑ/ԼՈՒՐԵՐ ԱՐՑԱԽԻՑ
    15:00 ՀԱԿԻՐՃ ԼՈՒՐԵՐ
    15:10 ՃԵՊԱԶՐՈՒՅՑՆԵՐ
    15:20 ԿԱՐԾԻՔՆԵՐ
    15:30 ԼՈՒՐԵՐ ՈՍՏԻԿԱՆՈՒԹՅՈՒՆԻՑ
    15:45 ԼՈՒՐԵՐ ՄԱՐԶԵՐԻՑ/ԼՈՒՐԵՐ ԱՐՑԱԽԻՑ
    16:00 ՀԱԿԻՐՃ ԼՈՒՐԵՐ
    16:10 ՃԵՊԱԶՐՈՒՅՑՆԵՐ
    16:20 ԿԱՐԾԻՔՆԵՐ
    16:30 ԼՈՒՐԵՐ ՈՍՏԻԿԱՆՈՒԹՅՈՒՆԻՑ
    16:45 ԼՈՒՐԵՐ ՄԱՐԶԵՐԻՑ/ԼՈՒՐԵՐ ԱՐՑԱԽԻՑ
    17:00 ՀԱԿԻՐՃ ԼՈՒՐԵՐ
    17:10 ՃԵՊԱԶՐՈՒՅՑՆԵՐ
    17:20 ԿԱՐԾԻՔՆԵՐ
    17:30 ԼՈՒՐԵՐ ՈՍՏԻԿԱՆՈՒԹՅՈՒՆԻՑ
    17:45 ԼՈՒՐԵՐ ՄԱՐԶԵՐԻՑ/ԼՈՒՐԵՐ ԱՐՑԱԽԻՑ
    18:00 ՀԱԿԻՐՃ ԼՈՒՐԵՐ
    18:10 ՃԵՊԱԶՐՈՒՅՑՆԵՐ
    18:20 ԿԱՐԾԻՔՆԵՐ
    18:30 ԼՈՒՐԵՐ ՈՍՏԻԿԱՆՈՒԹՅՈՒՆԻՑ
    18:45 ԼՈՒՐԵՐ ՄԱՐԶԵՐԻՑ/ԼՈՒՐԵՐ ԱՐՑԱԽԻՑ
    19:00 ԵՐԵԿՈՅԱՆ ԼՈՒՐԵՐ ԱԲՐԱՀԱՄ ԳԱՍՊԱՐՅԱՆԻ ՀԵՏ
    19:35 ԼՈՒՐԵՐ ՈՍՏԻԿԱՆՈՒԹՅՈՒՆԻՑ
    19:45 ԼՈՒՐԵՐ ՄԱՐԶԵՐԻՑ/ԼՈՒՐԵՐ ԱՐՑԱԽԻՑ
    20:00 ՀԱԿԻՐՃ ԼՈՒՐԵՐ
    20:15 ՀԱՐՑԱԶՐՈՒՅՑ
    20:45 ԼՈՒՐԵՐ ՈՍՏԻԿԱՆՈՒԹՅՈՒՆԻՑ
    20:50 ԼՈՒՐԵՐ ՄԱՐԶԵՐԻՑ/ԼՈՒՐԵՐ ԱՐՑԱԽԻՑ
    21:00 Լուրեր
    21:15 ՕՐԱԽՆԴԻՐ
    21:45 ԼՈՒՐԵՐ ՈՍՏԻԿԱՆՈՒԹՅՈՒՆԻՑ
    21:50 ԼՈՒՐԵՐ ՄԱՐԶԵՐԻՑ/ԼՈՒՐԵՐ ԱՐՑԱԽԻՑ
    22:00 ՀԱԿԻՐՃ ԼՈՒՐԵՐ
    22:05 ՀԱՅԵԼՈՒ ԱՌԱՋ
    23:00 ՀԱԿԻՐՃ ԼՈՒՐԵՐ
    23:15 ԱՐՄՔՈՄԵԴԻ
    00:00 ՕՐՀՆԵՐԳ
    00:03 ՀԱԿԻՐՃ ԼՈՒՐԵՐ
    00:10 ՃԵՊԱԶՐՈՒՅՑՆԵՐ
    00:30 ԼՈՒՐԵՐ ՈՍՏԻԿԱՆՈՒԹՅՈՒՆԻՑ
    00:45 ԼՈՒՐԵՐ ՄԱՐԶԵՐԻՑ/ԼՈՒՐԵՐ ԱՐՑԱԽԻՑ

⇑ Наверх
⇓ Вниз