СТАНЬ VIP

Армянский телеканал Artv онлайн

01:00 Աֆիշ
01:05 Մենք մերոնցով
01:10 Գեղարվեստկանա ֆիլմ
02:50 Ազդարար
03:25 Ոչ միայն հացիվ
04:00 Վ/Ֆ "Ասիական քաղաքների յուրահատկությունները"
04:50 Վերադարձ
05:10 Արարման խորհուրդը
05:25 Պարզ ճշմարտություններ
06:00 Վարպետների քաղաքը
06:20 Առողջություն
06:40 Մենք մերոնցով
06:45 Մեր մեծերը
07:40 Մեր երեխաները
08:00 Քաղաքավարության կանոնները
08:20 Աֆիշ
08:30 Ազդարար
09:05 Վերկացիկ
09:15 Վ/Ֆ "Աշխարհի ամենայուրահատուկ ռեստորանները"
10:05 Գ/Ֆ "Շատ վատ ուսուցչուհին"
11:30 Վավերագրական ֆիլմ
12:20 Մենք մերոնցով
12:25 Այլուր
12:35 Հայֆիլմ "Հայրիկ"
13:50 Մուլտսերիալ
14:55 Զատիկ
15:10 Մենք մերոնցով
15:15 Վավերագրական ֆիլմ
16:10 Վարպետների քաղաքը
16:29 Ազդարար
16:55 Առողջություն
17:20 Ռետրո հիթ
17:50 Մենք մերոնցով
17:55 Այլուր
18:05 Գ/Ֆ "Լրտեսը"
20:05 Վավերագրական ֆիլմ
20:29 Ազդարար հիմնական թողարկում
21:05 Գ/Ֆ "300 սպարտացի"
22:55 Ոչ միայն հացիվ
23:29 Ազդարար
00:05 Այլուր
00:20 Վ/Ֆ "ՉԹՕ օրագրեր"
01:05 Աֆիշ
01:10 Մենք մերոնցով
01:15 Գեղարվեստական ֆիլմ
02:55 Ազդարար
03:30 Գամբիտ
03:55 Վ/Ֆ "Աշխարհի ամենայուրահատուկ ռեստորանները"
04:40 Մենք ենք, մեր սարերը
05:10 Արարման խորհուրդը
05:25 Պարզ ճշմարտություններ
06:00 Վարպետների քաղաքը
06:15 Առողջություն
06:35 Մենք մերոնցով
06:40 Մեր մեծերը
07:30 Ռետրո հիթ
08:00 Զատիկ
08:20 Աֆիշ
08:30 Ազդարար
09:05 Վերկացիկ
09:15 Մ/Ֆ "Սառցե դարաշրջան -4"
10:40 Գ/Ֆ "Լրտեսը"
12:35 Մենք մերոնցով
12:40 Գ/Ֆ "Ամեն ինչ լավ կլինի"
14:25 Մուլտսերիալ
14:55 Վավերագրական ֆիլմ
15:45 Մենք մերոնցով
15:50 Մենք ենք, մեր սարերը
16:29 Ազդարար
16:55 Մ/Ֆ "Ընտանի կենդանիների գաղտնի կյանքը"
18:15 Վավերագրական ֆիլմ
18:35 Վերադարձ
19:05 Մենք մերոնցով
19:10 Վ/Ֆ "Ջրի աշխարհը"
20:00 Մեր երեխաները
20:29 Ազդարար հիմնական թողարկում
21:00 Գ/Ֆ "Մեքսիկացին"
23:10 Քննության գաղտնիքը
23:29 Ազդարար
00:05 Պարզ ճշմարտություններ
00:40 Աֆիշ
00:45 Մենք մերոնցով
00:50 Գ/Ֆ "300 սպարտացի"
02:40 Ազդարար
03:10 Վարպետների քաղաքը
03:30 Վավերագրական ֆիլմ
04:25 Արարման խորհուրդը
04:40 Ոչ միայն հացիվ
05:15 Վավերագրական ֆիլմ
06:00 Առողջություն
06:25 Վերադարձ
06:50 Մենք մերոնցով
06:55 Մեր մեծերը
07:35 Մեր երեխաները
08:00 Զատիկ
08:15 Աֆիշ
08:30 Ազդարար
09:05 Վերկացիկ
09:15 Մ/Ֆ "Ընտանի կենդանիների գաղտնի կյանքը"
10:35 Վավերագրական ֆիլմ
10:55 Մենք մերոնցով
11:00 Գ/Ֆ "Մի քանի լավ տղաներ"
13:20 Վ/Ֆ "Ջրի աշխարհը"
13:45 Քննության գաղտնիքը
14:00 Արարման խորհուրդը
14:15 Մենք մերոնցով
14:20 Գ/Ֆ "ՈՒրիշի տոմսը"
16:05 Վ/Ֆ "Բնության պաշտպանները"
16:55 Մ/Ֆ "Սառցե դարաշրջան -4"
18:20 Վավերագրական ֆիլմ
19:05 Մենք մերոնցով
19:10 Մեր մեծերը
20:00 Ոչ միայն հացիվ
20:40 Վ/Ֆ "Աղետներ"
21:30 Առողջություն
21:55 Գ/Ֆ "Մեծ դասամիջոց"

⇑ Наверх
⇓ Вниз