СТАНЬ VIP

Армянский телеканал Армения ТВ онлайн

03:30 Համի ուժը
04:00 Եղիր պատրաստ Սարգիս Բազինյանի հետ
04:29 Ժամը լրատվական
05:10 Հ/Ն"Մեծից փոքր"
05:45 Հ/Ն"Դեպի ճամբար"
06:00 Հ/Ն"Դեպի ճամբար"
06:20 Հ/Ս"Անհասցե ծնվածները"
07:00 Հ/Ս"Անհասցե ծնվածները"
07:30 Հ/Ս"Ավազե դղյակ"
08:00 Հ/Ս"Ավազե դղյակ"
09:00 Ամերիկայի ձայնը
09:30 Համերգային ծրագիր
11:35 Աշխարհի համերով 2
11:40 Աշխարհի համերով 2
12:20 Եղիր պատրաստ Սարգիս Բազինյանի հետ
12:55 Աճպարարության վարպետները 2
13:00 Համի ուժը
13:25 Ծագումով հայեր
13:30 Ծագումով հայեր
14:00 Համի ուժը
14:10 Հ/Ս"Անհասցե ծնվածները"
14:35 Հ/Ն"Մեծից փոքր"
14:45 Հ/Ն"Մեծից փոքր"
15:10 Հ/Ն"Դեպի ճամբար"
15:30 Հ/Ն"Դեպի ճամբար"
16:10 Հ/Ն"Ֆուլ հաուս 4"
16:30 Հ/Ն"Ֆուլ հաուս 4"
17:00 Հ/Ն"Մեծից փոքր"
17:20 Գ/Ֆ "Փախիր կամ ամուսնացիր"
17:25 Գ/Ֆ "Փախիր կամ ամուսնացիր"
18:00 Հ/Ն"Դեպի ճամբար"
19:00 Համերգային ծրագիր
19:30 Երգիր թե կարող ես 2
20:20 Իմացիր ավելին
20:30 Իմացիր ավելին
21:00 Իտալիա Ա սերիա "Ջենոա – Ռոմա"
23:00 Սուր անկյուն
00:25 Հերթապահ մաս
00:50 Հ/Ս"Անհասցե ծնվածները"
03:45 Երգիր թե կարող ես 2
04:30 Հ/Ն"Դեպի ճամբար"
05:15 Հերթապահ մաս
05:40 Հ/Ս"Երեք կյանք"
06:30 Հ/Ն"Մեծից փոքր"
06:40 Հ/Ն"Մեծից փոքր"
07:40 Համերգային ծրագիր
07:50 Համերգային ծրագիր
09:15 Ծագումով հայեր
10:00 Ժամը լրատվական
10:15 Բարի լույս
12:00 Ժամը լրատվական
12:20 Հ/Ն"Դեպի ճամբար"
13:10 Սուր անկյուն
14:00 Իմացիր ավելին
14:40 Աճպարարության վարպետները 2
15:00 Հ/Ս"Ավազե դղյակ"
16:00 Ժամը լրատվական
16:25 Հ/Ն"Մեծից փոքր"
17:30 Հ/Ն"Ֆուլ հաուս 4"
18:30 Հ/Ս"Անհասցե ծնվածները"
19:20 Հ/Ն"Դեպի ճամբար"
20:00 Ժամը լրատվական
21:00 Հ/Ս"Ավազե դղյակ"
21:45 Հ/Ս"Անհասցե ծնվածները"
22:30 Հ/Ն"Մեծից փոքր"
23:00 Աշխարհի համերով 2
23:45 Հ/Ն"Ֆուլ հաուս 4"
00:35 Հ/Ս"Երեք կյանք"
01:10 Հ/Ս"Անհասցե ծնվածները"
01:50 Հ/Ս"Ավազե դղյակ"
02:35 Հ/Ն"Մեծից փոքր"
03:30 Հ/Ն"Դեպի ճամբար"
04:30 Ժամը լրատվական
05:20 Հ/Ս"Երեք կյանք"
06:00 Հ/Ս"Ավազե դղյակ"
06:45 Հ/Ս"Անհասցե ծնվածները"
07:20 Հ/Ն"Մեծից փոքր"
08:10 Համերգային ծրագիր
10:00 Ժամը լրատվական
10:15 Բարի լույս
12:00 Ժամը լրատվական
12:20 Հ/Ն"Դեպի ճամբար"
13:00 Հ/Ն"Ֆուլ հաուս 4"
14:10 Համի ուժը
14:45 Աճպարարության վարպետները 2
15:00 Հ/Ս"Ավազե դղյակ"
16:00 Ժամը լրատվական
16:25 Հ/Ն"Մեծից փոքր"
17:10 Եղիր պատրաստ Սարգիս Բազինյանի հետ
17:40 Երգիր թե կարող ես 2
18:35 Հ/Ս"Անհասցե ծնվածները"
19:20 Հ/Ն"Դեպի ճամբար"
20:00 Ժամը լրատվական
21:00 Հ/Ս"Ավազե դղյակ"
21:45 Հ/Ս"Անհասցե ծնվածները"
22:30 Հ/Ն"Մեծից փոքր"
23:00 Իմացիր ավելին
23:40 Հ/Ն"Ֆուլ հաուս 4"


⇑ Наверх
⇓ Вниз