СТАНЬ VIP

Армянский телеканал 5 TV онлайн

00:00 Հայլուր
00:45 Հ/Ս "Վերջին պարը"
01:15 Հ/Ս "Վերջին պարը"
01:45 Հ/Ս "Վերջին պարը"
02:15 Հ/Ս "Ֆաուդա"
03:00 Հ/Ս "Ֆաուդա"
03:45 Հ/Ս "ՍՄԵՐՇ"
04:30 Հ/Ս "ՍՄԵՐՇ"
05:15 Հ/Ս "Փախստական բարեկամները''
06:05 Հ/Ս "Փախստական բարեկամները''
07:00 Մ/Ս "Կեցցե Ջուլիան արքան "
08:15 Աֆիշ
08:25 Երաժշտական տեսահոլովակներ
08:30 Հայլուր
09:15 Մ/Ս "Կեցցե Ջուլիան արքան "
10:00 Հ/Ս "Երջանկության երկար ուղին"
10:50 Կարճ ասած
11:00 Օրագիր
11:30 Հ/Ս "Փախստական բարեկամները''
12:30 Հայլուր
13:00 Աֆիշ
13:10 Մ/Ս "Պահապան առյուծը"
14:25 Հ/Ս "Վերջին պարը"
15:00 Հ/Ս "ՍՄԵՐՇ"
15:45 Հարցազրույց
16:30 Հայլուր
17:05 Հ/Ս "Ֆաուդա"
18:00 Օրագիր
18:30 Հայլուր
19:00 Կարճ ասած
19:10 Հ/Ս "Վերջին պարը"
19:45 Հ/Ս "Փախստական բարեկամները''
20:45 Հայլուր
21:40 Անվանդույթ
22:20 Հարցազրույց
23:05 Հ/Ս "ՍՄԵՐՇ"
23:50 Աֆիշ
00:00 Հայլուր
00:45 Հ/Ս "Վերջին պարը"
01:15 Հ/Ս "Վերջին պարը"
01:45 Հ/Ս "Վերջին պարը"
02:15 Հ/Ս "Ֆաուդա"
03:00 Հ/Ս "Ֆաուդա"
03:45 Հ/Ս "ՍՄԵՐՇ"
04:30 Հ/Ս "ՍՄԵՐՇ"
05:15 Հ/Ս "Փախստական բարեկամները''
06:05 Հ/Ս "Փախստական բարեկամները''
07:00 Մ/Ս "Կեցցե Ջուլիան արքան "
08:15 Աֆիշ
08:25 Հայլուր
09:10 Գ/Ֆ "Ալիքների տիրակալը"
10:50 Կարճ ասած /կրկնություն/
11:00 Օրագիր
11:30 Փակուղի
12:00 Ավանդույթ
12:30 Հայլուր
13:00 Աֆիշ
13:10 Մ/Ս "Պահապան առյուծը"
14:00 Գ/Ֆ "Եկեք պարենք"
15:45 Հարցազրույց
16:30 Գ/Ֆ "Աղջիկը Ջերսիից"
18:00 Օրագիր
18:30 Հայլուր
19:00 Երաժշտական պատմություններ
19:30 Հ/Ս "Ֆաուդա"
20:10 Հ/Ս "Ֆաուդա"
20:45 Հայլուր
21:30 Հ/Ս "Ֆաուդա"
22:10 Հ/Ս "Ֆաուդա"
23:00 Գ/Ֆ "Թիկնապահը"
00:45 Աֆիշ
00:55 Հայլուր
01:40 Հ/Ս "Փախստական բարեկամները''
02:30 Հ/Ս "Փախստական բարեկամները''
03:20 Հ/Ս "Փախստական բարեկամները''
04:10 Հ/Ս "Փախստական բարեկամները''
05:00 Հ/Ս "Փախստական բարեկամները''
05:50 Գ/Ֆ "Աղջիկը Ջերսիից"
07:25 Մ/Ս "Կեցցե Ջուլիան արքան "
08:10 Աֆիշ
08:20 Գ/Ֆ "Գործակալ Ջոնի Ինգլիշ. Վերագործարկում"
10:00 Մ/Ս "Պահապան առյուծը"
12:00 Գ/Ֆ "Ժամացույցներով տան առեղծվածը"
13:45 Աֆիշ
13:55 Երաժշտական պատմություններ
14:25 Հ/Ս "Ոչ պատահական հանդիպումներ"
15:10 Հ/Ս "Ոչ պատահական հանդիպումներ"
15:55 Հ/Ս "Ոչ պատահական հանդիպումներ"
16:40 Հ/Ս "Ոչ պատահական հանդիպումներ"
17:25 Կինոհիթ
17:30 Գ/Ֆ "Գործակալ Ջոնի Ինգլիշ_3"
19:00 Վ/Ֆ "Սոցիալական դիլեմա"
20:45 Հայլուր
21:45 գովազդ
21:50 Գ/Ֆ "Երկրպագուն"
23:20 Հ/Ս "ՍՄԵՐՇ"

⇑ Наверх
⇓ Вниз